Методичний кейс

 


МЕТОДИЧНИЙ КЕЙС 



СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ДІЯЛЬНОСТІ МОН 

ДО 2027 РОКУ

_____________________________________________

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ВІД 04 БЕРЕЗНЯ 2024 Р. № 260 ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПЕРЕЛІКУ ПРЕДМЕТНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ЗА ПРЕДМЕТНИМИ СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ), СПЕЦІАЛІЗАЦІЙ ПРЕДМЕТНОЇ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014.02 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (МОВА ТА ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА (ІЗ ЗАЗНАЧЕННЯМ МОВИ)), СПЕЦІАЛІЗАЦІЙ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ 015 ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА (ЗА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯМИ) ТА 016 СПЕЦІАЛЬНА ОСВІТА, ЗА ЯКИМИ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ РОЗМІЩЕННЯ ДЕРЖАВНОГО (РЕГІОНАЛЬНОГО) ЗАМОВЛЕННЯ (НАБЕРЕ ЧИННОСТІ ПІСЛЯ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ТА ОФІЦІЙНОГО ОПУБЛІКУВАННЯ)

__________________________________

Виступ «Затребувані навички успішного фахівця майбутнього» завідувачки навчально-методичного кабінету коледжу Олени МОНАСТИРСЬКОЇ на XXIII обласній науково-практичній конференції педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти Харківської області «Розвиток фахової передвищої освіти в умовах нової реальності: проблеми та перспективи», 22 лютого 2024 року




___________________________________

Блоги (сайти) викладачів 

Абасалієва О.М.  https://sites.google.com/view/enot-psychology/

Бойчук М.В. http://marinabosenko.blogspot.com/ 

Бондаренко А.В. https://bondarenkoalla273.blogspot.com/

Весельська Т.В. http://veselska.blogspot.com 

Васютяк О.В. http://sport-fizorg.blogspot.com

Веренич Л. В. http://verenichlara.blogspot.com 

Воскобійник Т.О. http://bpavo.blogspot.com 

Гажа Л.В. https://cutt.ly/wC36XhS

Гайдук К. В.  http://Biologyfromgayduk.blogspot.com

Гніда О.В.  http://bioecology18.blogspot.com

Демя’ник Ю.В http://kaleidoscopeclio.blogspot.com

Довгопол В.В.  http://dovhopolvv.blogspot.com

Дуль О. В.  olena-dul.blogspot.com

Жданюк О. С. https://zhdanyukstudy.blogspot.com/

Зозуля О.В. http://olgazozulia.blogspot.com

Івахненко В.О.  https://viacheslavivakhnenko.blogspot.com

Колесник Л.Д. http://ludmilakolesnik.blogspot.com 

Котелевська Л. Д. http://lubovkotelevska.blogspot.com

Лукянченко С.П. http://slukancenko.blogspot.com

Монастирська О. В. https://sites.google.com/view/fahovi-shodynky/

Мудрик П. М.  http://mudryk27.blogspot.com

Палагута В.І.  https://vpalaguta.blogspot.com/

Пасічник С. О. http://blogbysvetlana.blogspot.com

Погоріла В. І. https://pogorila1.blogspot.com

Скорнякова В. М. https://skorniakovavalay.blogspot.com/

Слабинська С.А.  http://svetik1515151515.blogspot.com

Ткаченко Л.М. http://tkachenkolm.blogspot.com 

Тракун М.М.  http://marinatrakun2.blogspot.com

Швачунова Ю.М.  https://sites.google.com/view/yulya81

Шелева І.М.  http://profesijna-ta-praktichna-pidgotovka9.webnode.com.ua

________________________________________________

ОПРИЛЮДНЕНО РАМКУ ФІНАНСОВИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ УКРАЇНИ

______________________________________________________

Про схвалення Стратегії утвердження української національної та громадянської ідентичності на період до 2030 року та затвердження операційного плану заходів з її реалізації у 2023—2025 роках

______________________________________________________


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КРАСНОГРАДСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ
«ХАРКІВСЬКА ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНА АКАДЕМІЯ»
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
 
 
 
 
 
ПОЛОЖЕННЯ
 про порядок підвищення кваліфікації педагогічних працівників
у КРАСНОГРАДСЬКОМУ ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ
КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ
«ХАРКІВСЬКА ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНА АКАДЕМІЯ»
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ 

(розроблено відповідно до «Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» затверджено постановою Кабінету Міністрів України  від 21 серпня 2019 р. № 800)

 

1.       Нормативно-правова база організації підвищення кваліфікації педагогічних працівників у Красноградському педагогічному фаховому коледжі Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради (далі – Коледж) складається з Законів України «Про освіту», «Про фахову передвищу освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про вищу освіту», інших Законів та прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, Положення про атестацію педагогічних працівників, Положення про організацію освітнього процесу в Коледжі (далі – Положення), інших документів закладу фахової передвищої освіти, визначених законодавством.
2.       Педагогічні працівники зобов’язані щороку підвищувати свою кваліфікацію з урахуванням особливостей, визначених Порядком про підвищення кваліфікації. Підвищення кваліфікації педагогічних працівників є необхідною умовою проходження атестації.
3.       Метою підвищення кваліфікації педагогічних працівників є їх професійний розвиток відповідно до державної політики у галузі освіти та забезпечення якості освіти.
4.       Педагогічні працівники можуть підвищувати кваліфікацію в Україні та за кордоном (крім держави, що визнана Верховною Радою України державою-агресором чи державою-окупантом).
5.       Педагогічні працівники можуть підвищувати кваліфікацію за різними формами, видами. Формами підвищення кваліфікації є інституційна (очна (денна, вечірня), заочна, дистанційна, мережева), дуальна, на робочому місці, на виробництві тощо. Форми підвищення кваліфікації можуть поєднуватись. Основними видами підвищення кваліфікації є: навчання за програмою підвищення кваліфікації, у тому числі участь у семінарах, практикумах, тренінгах, вебінарах, майстер-класах тощо; стажування.  Окремі види діяльності педагогічних працівників (участь у програмах академічної мобільності, наукове стажування, самоосвіта, здобуття наукового ступеня, вищої освіти можуть бути визнані як підвищення кваліфікації відповідно до Порядку про підвищення кваліфікації). Процедура зарахування окремих видів діяльності, їх результатів та обсяг підвищення кваліфікації педагогічних працівників коледжу визначаються педагогічною радою коледжу.
6.       Педагогічні працівники самостійно обирають конкретні форми, види, напрями та суб’єктів надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації (далі – суб’єкти підвищення кваліфікації).
7.       Основними напрямами підвищення кваліфікації є:
-         розвиток професійних компетентностей (знання навчального предмета, фахових методик, технологій);
-         формування у здобувачів освіти спільних для ключових компетентностей вмінь;
-         психолого-фізіологічні особливості здобувачів освіти певного віку, основи андрагогіки;
-         створення безпечного та інклюзивного освітнього середовища, особливості (специфіка) інклюзивного навчання, забезпечення додаткової підтримки в освітньому процесі дітей з особливими освітніми потребами;
-         використання інформаційно-комунікативних та цифрових технологій в освітньому процесі, включаючи електронне навчання, інформаційну та кібернетичну безпеку;
-         мовленнєва, цифрова, комунікаційна, інклюзивна, емоційно-етична компетентність;
-         розвиток управлінської компетентності (для директора коледжу та його заступників) тощо.
У разі викладання декількох навчальних предметів (дисциплін, освітніх компонентів) педагогічні працівники самостійно обирають послідовність підвищення кваліфікації за певними напрямами у міжатестаційний період в межах загального обсягу (тривалості) підвищення кваліфікації, визначеного законодавством.
Директор, заступники директора, завідувачі відділення, голови циклової комісії закладу фахової передвищої освіти, які вперше призначені на відповідну посаду, проходять підвищення кваліфікації відповідно до займаної посади протягом двох перших років роботи.
8.       Загальний обсяг підвищення кваліфікації педагогічного працівника закладу фахової передвищої освіти не може бути менше ніж 120 годин на п’ять років, з яких не менше 10 відсотків загальної кількості годин обов’язково повинні бути спрямовані на вдосконалення знань, вмінь і практичних навичок у частині роботи з учнями з особливими освітніми потребами, не менше 10 відсотків загальної кількості годин обов’язково повинні бути спрямовані на вдосконалення знань, вмінь і практичних навичок у питанні надання психологічної підтримки учасникам освітнього процесу (законопроєкт 8378 зміни до статті 51 Закону України «Про повну загальну середню освіту»).
9.       Планування підвищення кваліфікації працівників закладу освіти здійснюється двома етапами. На першому етапі здійснюється перспективне планування у поточному році на наступний календарний рік шляхом затвердження педагогічною радою орієнтовного плану підвищення кваліфікації. Орієнтовний план підвищення кваліфікації повинен містити інформацію про загальну кількість педагогічних працівників, які проходитимуть підвищення кваліфікації, основні напрями та орієнтовний перелік суб’єктів підвищення кваліфікації. Орієнтовний план підвищення кваліфікації формується з урахуванням пропозицій педагогічних працівників і оприлюднюється на інформаційному стенді у методичному кабінеті щороку протягом двох робочих днів з дня його затвердження, але не пізніше 25 грудня поточного року.
З метою формування плану підвищення кваліфікації на поточний рік пропозиції педагогічних працівників розглядаються педагогічною радою. За згодою педагогічного працівника його пропозиція може бути уточнена або змінена, зокрема з урахуванням обсягу видатків, передбачених на підвищення кваліфікації. За результатами розгляду педагогічна рада коледжу затверджує план підвищення кваліфікації на відповідний рік в межах коштів, затверджених у кошторисі закладу освіти за всіма джерелами надходжень на підвищення кваліфікації на відповідний рік (за винятком коштів самостійного фінансування підвищення кваліфікації педагогічними та науково-педагогічними працівниками).
10.  План підвищення кваліфікації включає: список педагогічних  працівників, які повинні пройти підвищення кваліфікації у поточному році, теми (напрями, найменування), форми, види, обсяги (тривалість) підвищення кваліфікації (у годинах або кредитах ЄКТС), перелік суб’єктів підвищення кваліфікації, строки (графік), вартість підвищення кваліфікації (у разі встановлення) або примітку про безоплатний характер надання такої освітньої послуги чи про самостійне фінансування підвищення кваліфікації педагогічним або науково-педагогічним працівником. План підвищення кваліфікації може містити додаткову інформацію, що стосується підвищення кваліфікації педагогічних працівників. План підвищення кваліфікації може бути змінено протягом року в порядку, визначеному педагогічною радою.
11.  За погодженням педагогічного працівника, директора коледжу (уповноваженої ним особи) і суб’єкта підвищення кваліфікації строки (графік) підвищення кваліфікації такого працівника протягом відповідного року можуть бути уточнені без внесення змін до плану підвищення кваліфікації. На підставі плану підвищення кваліфікації директор коледжу (уповноважена ним особа) забезпечує укладення між закладом освіти та суб’єктом (суб’єктами) підвищення кваліфікації договору про надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації на відповідний рік.
Не пізніше 25 грудня працівник повинен поінформувати директора коледжу або уповноважену ним особу про стан проходження ним підвищення кваліфікації у поточному році з додаванням копій отриманих документів про підвищення кваліфікації. Відповідна інформація зберігається в особовій справі працівника відповідно до законодавства.
12.   Обсяг (тривалість) підвищення кваліфікації педагогічних працівників установлюється в годинах та/або кредитах Європейської кредитної трансферно-накопичувальної системи (далі – ЄКТС, (один кредит ЄКТС становить 30 годин) за накопичувальною системою.
13.  Підвищення кваліфікації педагогічними працівниками здійснюється згідно з планом підвищення кваліфікації коледжу на певний рік, що формується, затверджується і виконується відповідно до Порядку підвищення кваліфікації.
14.  Педагогічні працівники мають право на підвищення кваліфікації поза межами плану підвищення кваліфікації закладу освіти на відповідний рік згідно з Порядком підвищення кваліфікації.
15.  Суб’єктом підвищення кваліфікації може бути заклад освіти (його структурний підрозділ), наукова установа, інша юридична чи фізична особа, у тому числі фізична особа – підприємець, що провадить освітню діяльність у сфері підвищення кваліфікації педагогічних працівників.
16.  Суб’єкт підвищення кваліфікації може організовувати освітню діяльність у сфері підвищення кваліфікації за місцем провадження власної освітньої діяльності та/або за місцем роботи педагогічних працівників, за іншим місцем (місцями) та/або дистанційно, якщо це передбачено договором та/або відповідною програмою.
17.  Програма підвищення кваліфікації затверджується суб’єктом підвищення кваліфікації та повинна містити інформацію про її розробника (розробників), найменування, мету, напрям, зміст, обсяг (тривалість), що встановлюється в годинах та/або в кредитах ЄКТС, форму (форми) підвищення кваліфікації, перелік компетентностей, що вдосконалюватимуться/набуватимуться (загальні, фахові тощо).
18.  Програма містить інформацію про:
-     розподіл годин за видами діяльності (консультація; аудиторна, практична, самостійна і контрольна робота тощо);
-     особу (осіб), які виконують програму (рівень вищої освіти, категорія, науковий ступінь, педагогічне/вчене звання, місце та/або досвід роботи тощо);
-     строки виконання програми;
-     місце виконання програми (за місцезнаходженням суб’єкта підвищення кваліфікації та/або за місцезнаходженням замовника тощо), очікувані результати навчання;
-     вартість (у разі встановлення) або про безоплатний характер надання освітньої послуги;
-     графік освітнього процесу;
-     мінімальну та максимальну кількість осіб в групі;
-     академічні, професійні можливості за результатами опанування програми;
-     можливість надання подальшої підтримки чи супроводу;
-     додаткові послуги (організація трансферу, забезпечення проживання і харчування, перелік можливих послуг для осіб з інвалідністю тощо);
-     документ, що видається за результатами підвищення кваліфікації тощо.
19.  Обсяг (тривалість) програми підвищення кваліфікації визначається відповідно до її фактичної тривалості в годинах без урахування самостійної (позааудиторної) роботи або в кредитах ЄКТС з урахуванням самостійної (позааудиторної) роботи.
20.  Стажування здійснюється за індивідуальною програмою, що розробляється і затверджується суб’єктом підвищення кваліфікації.
Індивідуальна програма стажування повинна містити інформацію про її обсяг (тривалість) та очікувані результати навчання. Індивідуальна програма стажування може містити також іншу інформацію, що стосується проходження стажування педагогічним працівником.
Між закладом освіти, працівник (працівники) якого проходить (проходять) стажування, та суб’єктом підвищення кваліфікації укладається договір, що передбачає стажування одного чи декількох працівників. У такому випадку індивідуальна (індивідуальні) програма (програми) є невід’ємним (невід’ємними) додатком (додатками) до договору.
За пропозицією однієї із сторін договору, до нього можуть вноситися зміни (уточнення) шляхом укладення відповідної додаткової угоди (додатка до угоди).
21.  Стажування педагогічних працівників може здійснюватися в закладах освіти, установах, організаціях та на підприємствах. Стажування працівників закладів освіти може здійснюватися в закладі освіти за місцем роботи працівника або в іншому закладі освіти. Керівником такого стажування призначається педагогічний або науково-педагогічний працівник, який працює у суб’єкта підвищення кваліфікації за основним місцем роботи, має науковий ступінь та/або вчене, почесне чи педагогічне звання (крім звання «старший вчитель») та/або успішно пройшов сертифікацію в установленому законодавством порядку.
Один день стажування оцінюється у 6 годин або 0,2 кредиту ЄКТС.
22.  За результатами проходження підвищення кваліфікації педагогічним  працівникам видається документ про підвищення кваліфікації, технічний опис, дизайн, спосіб виготовлення, порядок видачі та обліку якого визначається відповідним суб’єктом підвищення кваліфікації.
23.  Перелік виданих документів про підвищення кваліфікації оприлюднюється на вебсайті суб’єкта підвищення кваліфікації протягом 15 календарних днів після їх видачі та містить таку інформацію:
-         прізвище та ініціали (ініціал імені) педагогічного працівника, який пройшов підвищення кваліфікації;
-         форму, вид, тему (напрям, найменування) підвищення кваліфікації та його обсяг (тривалість) в годинах або кредитах ЄКТС;
-                   дату видачі та обліковий запис документа про підвищення кваліфікації.
24.  У документі про підвищення кваліфікації повинні бути зазначені:
-         повне найменування суб’єкта підвищення кваліфікації (для юридичних осіб) або прізвище, ім’я та по батькові (у разі наявності) фізичної особи, яка надає освітні послуги з підвищення кваліфікації педагогічним та/або науково-педагогічним працівникам (для фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб – підприємців);
-         тема (напрям, найменування), обсяг (тривалість) підвищення кваліфікації у годинах та/або кредитах ЄКТС;
-         прізвище, ім’я та по батькові (у разі наявності) особи, яка підвищила кваліфікацію;
-         опис досягнутих результатів навчання;
-         дата видачі та обліковий запис документа;
-                   найменування посади (у разі наявності), прізвище, ініціали (ініціал імені) особи, яка підписала документ від імені суб’єкта підвищення кваліфікації та її підпис.
25.  Результати підвищення кваліфікації у суб’єктів підвищення кваліфікації, що мають ліцензію на підвищення кваліфікації або провадять освітню діяльність за акредитованою освітньою програмою, не потребують окремого визнання чи підтвердження.
26.  Результати підвищення кваліфікації у інших суб’єктів підвищення кваліфікації визнаються рішенням педагогічної ради коледжу. Педагогічний працівник протягом одного місяця після завершення підвищення кваліфікації подає до педагогічної ради закладу освіти клопотання про визнання результатів підвищення кваліфікації та документ про проходження підвищення кваліфікації. Клопотання розглядається на засіданні педагогічної ради закладу освіти.
27.  Для визнання результатів підвищення кваліфікації педагогічна рада заслуховує педагогічного працівника щодо якості виконання програми підвищення кваліфікації, результатів підвищення кваліфікації, дотримання суб’єктом підвищення кваліфікації умов договору та повинна прийняти рішення про: визнання результатів підвищення кваліфікації; невизнання результатів підвищення кваліфікації. У разі невизнання результатів підвищення кваліфікації педагогічна рада закладу освіти може надати рекомендації педагогічному працівнику щодо повторного підвищення кваліфікації у інших суб’єктів підвищення кваліфікації та/або прийняти рішення щодо неможливості подальшого включення такого суб’єкта підвищення кваліфікації до плану підвищення кваліфікації закладу освіти до вжиття ним дієвих заходів з підвищення якості надання освітніх послуг.
28.  Участь педагогічних працівників у програмах академічної мобільності на засадах, визначених законодавством України, визнається педагогічною радою  як підвищення кваліфікації педагогічних працівників.
29.  Обсяг підвищення кваліфікації шляхом участі педагогічного працівника у програмі академічної мобільності зараховується в межах визнаних результатів навчання, але не більше ніж 30 годин або один кредит ЄКТС на рік.
30.  Результати інформальної освіти (самоосвіти) педагогічних працівників, які мають науковий ступінь та/або вчене, почесне чи педагогічне звання (крім звання «старший викладач»), можуть бути визнані педагогічною радою як підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Обсяг підвищення кваліфікації шляхом інформальної освіти (самоосвіти) зараховується відповідно до визнаних результатів навчання, але не більше 30 годин або одного кредиту ЄКТС на рік.
31.  Здобуття першого (бакалаврського), другого (магістерського) рівня вищої освіти, третього (освітньо-наукового/освітньо-творчого) рівня або наукового рівня вищої освіти вперше або за іншою спеціальністю у межах професійної діяльності або галузі знань визнається як підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Обсяг підвищення кваліфікації шляхом здобуття наукового ступеня, рівня вищої освіти зараховується відповідно до встановленого обсягу освітньо-професійної (освітньо-наукової, освітньо-творчої) програми у годинах або кредитах ЄКТС, за винятком визнаних (зарахованих) результатів навчання з попередньо здобутих рівнів освіти.
32.  Джерелами фінансування підвищення кваліфікації педагогічних працівників є кошти державного, місцевих бюджетів, кошти фізичних та/або юридичних осіб, інші власні надходження закладу освіти та/або його засновника, інші джерела, не заборонені законодавством.
33.  У разі підвищення кваліфікації педагогічних працівників за рахунок коштів державного або місцевого бюджету, інших коштів, затверджених у кошторисі закладу освіти на підвищення кваліфікації, укладення договору між керівником закладу освіти та суб’єктом підвищення кваліфікації із зазначенням джерела фінансування підвищення кваліфікації є обов’язковим.
34.  За рахунок коштів, передбачених у кошторисі, здійснюється фінансування підвищення кваліфікації в обсязі, встановленому законодавством, і відповідно до плану підвищення кваліфікації: педагогічних працівників, які працюють у закладі за основним місцем роботи; які забезпечують надання загальної середньої освіти, працюючи за сумісництвом у закладах загальної середньої, фахової передвищої освіти.
35.  Самостійне фінансування підвищення кваліфікації здійснюється: педагогічними працівниками коледжу, які проходять підвищення кваліфікації поза межами плану підвищення кваліфікації закладу освіти.
36.  На час підвищення кваліфікації педагогічним працівником відповідно до затвердженого плану з відривом від освітнього процесу в обсязі, визначеному законодавством, за педагогічним працівником зберігається місце роботи (посада) із збереженням середньої заробітної плати. Витрати, пов’язані з підвищенням кваліфікації, відшкодовуються у порядку, визначеному законодавством.
37.  Факт підвищення кваліфікації педагогічного працівника підтверджується актом про надання послуги з підвищення кваліфікації, який складається в установленому законодавством порядку, підписується керівником закладу освіти або уповноваженою ним особою та суб’єктом підвищення кваліфікації. Такий акт є підставою для оплати послуг суб’єкта підвищення кваліфікації згідно з укладеною угодою щодо підвищення кваліфікації.

ЯК ОРГАНІЗУВАТИ ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС ТА ПРАКТИЧНУ ПІДГОТОВКУ У ЗАКЛАДАХ ФПО  Наказ МОН

Міністерством юстиції України зареєстровано наказ Міністерства освіти і науки України від 13 квітня 2023 року № 426, який затверджує Положення про дуальну форму здобуття фахової передвищої та вищої освіти.


ЗВІТ про роботу над науково-методичною проблемою, 2022/2023 н.р.

РЕЗУЛЬТАТИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ, САМООСВІТА ПЕДАГОГІВ, 2022/2023

До уваги педагогічних працівників!

Довідник про діяльність Інституту професійної освіти НАПН України у 2018-2022 роках: https://lib.iitta.gov.ua/735242/ і бібліографічний покажчик праць наших науковців, аспірантів, докторантів:  https://lib.iitta.gov.ua/id/eprint/735263   

Концептуально-референтна Рамка цифрової компетентності педагогічних й наково-педагогічних працівиків

Кабінет міністрів України схвалив стратегію розвитку читання на 2023–2032 роки «Читання як життєва стратегія».
Метою Стратегії є формування звички та потреби в читанні як обов’язкового компонента життєвої стратегії громадян, поліпшення читацької грамотності та сприяння розвитку людського потенціалу.
Реалізація Стратегії здійснюється у двох стратегічних напрямах: шляхом підтримки та розвитку книжкової екосистеми – в результаті реалізації цього напряму читачі отримають доступ до якісної різножанрової книги, насамперед україномовної, у різних форматах відповідно до потреб, та шляхом формування навички і потреби в читанні – в результаті реалізації цього напряму люди і спільноти обиратимуть читання як свідому та регулярну практику для дозвілля, навчання та розвитку.

Про схвалення Стратегії розвитку читання на період до 2032 року “Читання як життєва стратегія” та затвердження операційного плану її реалізації на 2023—2025 роки Розпорядження КМУ № 190-р від 03.03.2023 року


Підготовка до засідання науково-методичної ради КЗ "ХГПА" ХОР 08.03.2023

Практичне навчання

Важливо ознайомитися

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ПРОВЕДЕННЯ ІНСТИТУЦІЙНОГО АУДИТУ ЗАКЛАДІВ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ (ЗАРЕЄСТРОВАНО У МІНІСТЕРСТВІ ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ 14 ЛЮТОГО 2023 РОКУ ЗА № 281/39337)


Деякі питання здійснення державного нагляду (контролю) у сфері дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти

___________________

Про визнання

результатів підвищення кваліфікації педагогічних працівників

за 2022 рік станом на 01 грудня 2022 року 

Засідання Педагогічної ради

Монастирська О.В., завідувач навчально-методичного кабінету

Згідно із Законом України «Про фахову передвищу освіту» (стаття 24. Атестація, підвищення кваліфікації та сертифікація педагогічних і науково-педагогічних працівників) ст. 24 п.2. Щорічне підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти здійснюється відповідно до Закону України «Про освіту». Загальна кількість академічних годин для підвищення кваліфікації педагогічного, науково-педагогічного працівника закладу фахової передвищої освіти упродовж п’яти років не може бути меншою за 120 годин, з яких певна кількість годин обов’язково має бути спрямована на вдосконалення знань, вмінь і практичних навичок у роботі із студентами з особливими освітніми потребами та дорослими студентами. Обсяг щорічного підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти встановлюється засновником (або уповноваженим ним органом).

Відповідно до ПОРЯДКУ підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ від 21.08.2019 №800 пункту 15.

Основними напрямами підвищення кваліфікації є:

розвиток професійних компетентностей (знання навчального предмета, фахових методик, технологій);

формування у здобувачів освіти спільних для ключових компетентностей вмінь, визначених частиною першою статті 12 Закону України «Про освіту»;

психолого-фізіологічні особливості здобувачів освіти певного віку, основи андрагогіки;

створення безпечного та інклюзивного освітнього середовища, особливості (специфіка) інклюзивного навчання, забезпечення додаткової підтримки в освітньому процесі дітей з особливими освітніми потребами;

використання інформаційно-комунікативних та цифрових технологій в освітньому процесі, включаючи електронне навчання, інформаційну та кібернетичну безпеку;

мовленнєва, цифрова, комунікаційна, інклюзивна, емоційно-етична компетентність;

Абзац сьомий пункту 15 в редакції Постанови КМ № 1133 від 27.12.2019

розвиток управлінської компетентності (для керівників закладів освіти, науково-методичних установ та їх заступників) тощо.

У разі викладання декількох навчальних предметів (дисциплін) педагогічні та науково-педагогічні працівники самостійно обирають послідовність підвищення кваліфікації за певними напрямами у міжатестаційний період в межах загального обсягу (тривалості) підвищення кваліфікації, визначеного законодавством.

П. 16 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників зі змінами від 27.12.2019.

Керівник, заступники керівника, керівник філії, відділення, циклової, методичної комісії закладу дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти, які вперше призначені на відповідну посаду, проходять підвищення кваліфікації відповідно до займаної посади протягом двох перших років роботи.

Пункт 20 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ № 1133 від 27.12.2019. Не пізніше 25 грудня працівник повинен поінформувати керівника закладу освіти або уповноважену ним особу про стан проходження ним підвищення кваліфікації у поточному році з додаванням копій отриманих документів про підвищення кваліфікації. Відповідна інформація зберігається в особовій справі працівника відповідно до законодавства.

Не пізніше 25 грудня працівник повинен поінформувати керівника закладу освіти або уповноважену ним особу про стан проходження ним підвищення кваліфікації у поточному році з додаванням копій отриманих документів про підвищення кваліфікації. Відповідна інформація зберігається в особовій справі працівника відповідно до законодавства.

У разі викладання декількох навчальних предметів (дисциплін) педагогічні та науково-педагогічні працівники самостійно обирають послідовність підвищення кваліфікації за певними напрямами у міжатестаційний період в межах загального обсягу (тривалості) підвищення кваліфікації, визначеного законодавством.

На виконання Положення про організацію та визначення результатів підвищення кваліфікації науково-педагогічних і педагогічних працівників КЗ «ХГПА» ХОР і Красноградського коледжу та Балаклійської філії академії (Обговорено на засіданні Вченої ради академії (протокол № 4 від 20.11.2019 р.)) слід зазначити про те, що підвищили кваліфікацію педагогічні працівники за 2022 рік за посадами у визначеній кількості годин: 

Методичний кабінет взяв на себе відповідальність щодо збору інформації , її узагальнення та подання до розгляду Педагогічною радою коледжу.

  

Зібрана інформація, станом на 01 грудня 2022 року за період з 01 червня 2022 року:

ПІБ

Інклюзія

ІКТ

Фахові

Керівні

Всього годин

Абасалієва О.М.

30

60

161

 

251

Бобкова О.І.

 

4

59

 

63

Богатирьова Л.В.

 

 

21

 

21

Бондаренко А.В.

 

 

10

10

20

Бойчук М.В.

 

74

295

 

369

Васютяк О.В.

 

 

66

 

66

Веренич Л.В.

 

36

43

 

79

Весельська Т.В.

 

 

119

 

119

Воскобійник Т.О.

 

 

128

 

128

Гажа Л.В.

 

45

45

 

90

Гайдук К.В.

2

45

103

 

150

Гніда Г.М.

 

30

46

 

76

Гніда О.В.

30

49

136

 

215

Дем’яник Ю.В.

 

45

30

 

75

Довгопол В.В.

 

 

66

 

66

Дуль О.В.

2

60

49

 

111

Жданюк О.В.

20

24

31

 

75

Зозуля О.В.

 

 

8

 

8

Івахненко В.О.

2

4

92

 

98

Кіяшко Л.І

 

 

33

 

33

Козак О.А.

30

 

79

 

109

Колесник Л.Д.

 

47

23

18

88

Котелевська Л.Д.

 

4

21

6

31

Лук’янченко С.П.

30

45

56

 

131

Манучарян А.Г.

 

2

45

 

47

Меркулова Ю.В.

60

 

11

 

71

Мишковська О.І.

 

 

90

 

90

Монастирська О.В.

 

38

46

16

100

Мудрик П.М.

 

 

 

 

 

Палагута В.І.

 

45

 

 

45

Пасічник С.О.

32

45

163

 

240

Рещікова Ю.М.

 

75

92

 

167

Погоріла В.І.

 

45

8

 

53

Рябокінь С.С.

 

6

21

 

27

Скорнякова В.М.

30

6

107

 

143

Слабинська С.А.

 

45

109

8

162

Слабінська Л.Д.

 

 

22

 

22

Ткаченко Л.М.

33

 

140

 

173

Тракун М.М.

4

38

103

8

153

Шелева І.М.

 

30

28

 

58

КЛОПОТАННЯ:

1.1 ПРОШУ визнати результати та зарахувати педагогічним працівникам підвищення кваліфікації за наданими документами про проходження підвищення кваліфікації такими суб’єктами підвищення кваліфікації

1.     Академія статей

2.     Британська Рада в Україні

3.     Видавництво «Генеза»

4.     Видавництво «Макміллан»

5.     Видавництво National Geographic Learning

6.     Видавництво Оксфордського університету (Oxford University Press)

7.     ВСП «Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету»

8.     ГО «Асоціація естетотерапії»

9.     ГО «Інша ОСВІТА»

10.                       ГО «НППУ»

11.                       ГО «ПЛАТФОРМА ОСВІТИ»

12.                       ГО «Прометеус»

13.                       Дистанційна платформа громадянської освіти «ВУМ online»

14.                       ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»

15.                       Інститут обдарованої дитини НАПН України

16.                       Інституті педагогіки НАПН України

17.                       ІТ-компанія SoftServe

18.                       КЗ «ХГПА» ХОР

19.                       Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С. Макаренка

20.                       КУ «Привільненський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Привільненської сільської ради Дубенського району Рівненської області

21.                       НМЦ ПТО у Запорізькій області

22.                       НМЦВФПО

23.                       Освітній портал Znanij.net.

24.                       Студія онлайн-освіти «EdEra», (ТОВ «ЕДЮКЕЙШНАЛ ЕРА»)

25.                       ТзОВ «Едпро Дистрибюшн»

26.                       ТОВ «Академія цифрового розвитку»

27.                       ТОВ «Видавництво «Світич»

28.                       ТОВ «Всеосвіта»

29.                       ТОВ Видавництво «Ранок»

30.                       Тренінговий центр «Лінгвіст»

31.                      ФОП Ленів Зоряна Павлівна

 

Абасалієва Оксана (251 год)
Онлайн-семінар. НМЦВФПО, 13.10.2022. Тема: «Як створити сприятливі психологічні умови для всіх учасників освітнього процесу». Сертифікат СС38282994/3020-22.(8 год.)
ІІІ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Обдаровані діти – скарб нації!», 18-23.08.2022. Інститут обдарованої дитини НАПН України, Київ. Сертифікат КОДСК-18230822/1181 (45 год.).
Курс. ГО «Прометеус», 04.07.2022. Тема: «Жінки та чоловіки: гендер для всіх» (60 год.).
Курс. ГО «Прометеус», 03.07.2022. Тема: «Медіаграмотність для освітян» (60 год.).
Вебінар. Академія статей. 02.07.2022.  Тема: «Чим відрізняється фахова стаття категорії «Б»від наукової статті scopus / web of science» (1 год.).
Курс. ГО «Прометеус». 29.06.2022. Тема: «Сексуальна освіта» (10 год.).
Підвищення кваліфікації. КВНЗ «ХАНО». 16.06.2022-30.06.2022. Тема: «Особливості організації інклюзивного навчання в ЗДО». Свідоцтво ПК 31584378/113/01  (30 год.)
Тематичний спецкурс. КВНЗ «ХАНО».16.06.2022-30.06.2022. Тема: «Удосконалення навичок педагогів щодо володіння українською мовою як засобом успішної комунікації». Реєстраційний №57/02  (15 год.)
Тематичний спецкурс. КВНЗ «ХАНО».16.06.2022-30.06.2022. Тема: «Критично мислити – ефективно діяти». Реєстраційний №58/02  (15 год.)
Тематичний спецкурс. КВНЗ «ХАНО».16.06.2022-30.06.2022. Тема: «Формування толерантних якостей особистості у дитини дошкільного віку». Реєстраційний №63/01 (15 год.)
 
Бобкова О.І. (63 год)
Всеукраїнська міжгалузева науково-практична онлайн-конференція «Проблеми цивілізаційної суб’єктності України: місія науки і освіти», 29.09. – 01.10.2022. Сертифікат КС-2909011022/032 (24 год.).
Онлайн-треніг. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 29.06.2022. Тема: «Можливості YouTube для освіти». Сертифікат ОТМЮО-0266 (2 год.).
Онлайн-семінар. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 23.06.2022. Тема: «Цифрові інструменти Google для вищої освіти» Сертифікат №ЦІВО-0719 (2 год.).
Всеукраїнський науково-практичний онлайн-семінар. 30–31.05.2022. Інститут обдарованої дитини НАПН України. Тема: «Обдарованість: методи діагностики та специфіка моніторингу» 30-31.05.2022 року. Сертифікат СД-300522/126 (15 год.).
Регіональна науково-практична конференція «Підвищення якості національної освіти у контексті викликів сьогодення», 26.05.2022 КЗ «ХГПА» ХОР. Сертифікат №01-12/15. (8 год.)
ІІІ Міжнародна викладацько-студентська науково-практична конференція «Актуальні питання сучасної педагогіки: творчість, майстерність, професіоналізм», Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С. Макаренка, 18.05. 2022. Сертифікат №ІІІМ-0015/22 (12 год.)
 
Богатирьова Л.В. (21 год)
XІV науково-практична онлайн-конференція «Проєктування розвитку та психолого-педагогічного супроводу обдарованої особистості: в умовах воєнного стану», 23-25.06.2022. Інститут обдарованої дитини, Київ. Сертифікат  КП-23250622/040 (21 год.)
 
Бойчук М.В. (369 год.25 хв.)
Онлайн-навчання. КУ «Привільненський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Привільненської сільської ради Дубенського району Рівненської області, 12.11.2022. Тема: «Групова робота для онлайн-навчання: ідеї, форми та інструменти реалізації». Обліковий запис 0220-00433-2022-10586 (6 год.).
Всеукраїнський вебінар. Видавництво «Генеза», 19.10.2022. Тема: «Ефективне навчання математиці в початковій школі: динаміка становлення математичної грамотності під час синхронного та асинхронного навчання». Сертифікат № gen-417900 (3 год.).
Підвищення кваліфікації. ГС «Освіторія», 20.10.2022. Тема: «НУШ: базова середня освіта». Сертифікат №О-02171 (30 год.)
Курс. ГО «Прометеус», 16.10.2022 Тема: «Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти» (80 год.).
Онлайн-курс. Студія онлайн-освіти «EdEra». Тема: «Математика: Арифметика, рiвняння та нерiвностi», 16.10.2022. (30 год.)
Курс. ГО «Прометеус», 15.10.2022. Тема: «Освітні інструменти критичного мислення» (60 год.).
Курс. Дистанційна платформа «ВУМ online». 14.10.2022. Тема: «Цифрова безпека та комунікація в онлайні». Сертифікат 081058 (6 год. 25 хв)
Всеукраїнська міжгалузева науково-практична онлайн-конференція «Проблеми цивілізаційної суб’єктності України: місія науки і освіти», 29.09. – 01.10.2022. Сертифікат КС-2909011022/038 (24 год.).
Курс. Coursera. «Introduction to Systematic Review and Meta-Analysis»  (Вступ до систематичного огляду та мета аналізу) (14 год).
Вебінар. Академія статей, 29.08.2022. Тема: «Особливості публікації у співавторстві в журналах scopus/web of science для українських вчених» (1 год.)
Вебінар ТОВ «Академія цифрового розвитку», 23.08.2022. Тема: «Цифрові інструменти Google для освіти». Сертифікат № GDTfE-ВКЗ- 00019 (2 год).
Вебінар ТОВ «Академія цифрового розвитку», 22.08.2022. Тема: «Цифрові інструменти Google для освіти». Сертифікат №GDTfE-BПП-01206 (2 год).
Навчальний курс. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 15.08.2022-25.08.2022.Тема: «Цифрові інструменти Google для освіти». Сертифікат №GDTfE-01-П-02954 (15 год.).
Навчальний курс. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 08.08.2022-14.08.2022.Тема: «Цифрові інструменти Google для освіти». Сертифікат №GDTfE-01-С-00664 (15 год.).
Серія воркшопів. ІТ-компанія SoftServe. «TECH SUMMER FOR TEACHERS BOOTCAMP», 07.07.-4.08.2022. Сертифікат, TM №2022/00303 (10 год.).
Навчальний курс. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 25.07.2022-07.08.2022.Тема: «Цифрові інструменти Google для освіти». Сертифікат №GDTfE-01-09905 (30 год.).
Вебінар. Академія статей. 26.06.2022. Тема: «Чим відрізняється фахова стаття категорії «Б» від наукової статті scopus / web of science» (1 год.).
Навчання за програмою підвищення кваліфікації. ТОВ «ЕДЮКЕЙШНАЛ ЕРА», 25.06.2022. Тема: «Оцінювання без знецінювання». Сертифікат  (30 год.).
Онлайн-семінар. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 23.06.2022. Тема: «Цифрові інструменти Google для вищої освіти» Сертифікат №ЦІВО-0726 (2 год.).
Практичний онлайн-семінар. НМЦВФПО, 16.02.2022. Тема: «Шляхи та джерела формування педагогічної майстерності куратора групи закладу фахової передвищої освіти». Сертифікат СС38282994/0897-22.(8 год.)
 
Бондаренко А.В. (20 год.)
Онлайн-семінар. НМЦВФПО, 13.10.2022. Тема: «Як створити сприятливі психологічні умови для всіх учасників освітнього процесу». Сертифікат СС38282994/2922-22.(8 год.)
Вебінар. ТОВ «Всеосвіта», 30.09.2022. Тема: «Практикум зі створення вебквесту: від розробки до впровадження». Сертифікат Z N486718 (2 год.).
Вебінар. ТОВ «Всеосвіта», 13.09.2022. Тема: «Актуальні питання охорони праці та пожежної безпеки при підготовці закладу освіти до нового навчального року». Сертифікат AZ937220 (2 год.).
Практичний онлайн-семінар. НМЦВФПО, 16.02.2022. Тема: «Шляхи та джерела формування педагогічної майстерності куратора групи закладу фахової передвищої освіти». Сертифікат СС38282994/0901-22.(8 год.)
 
Васютяк О.В. (66 год.)
ІІІ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Обдаровані діти – скарб нації», 18-23.08.2022. Інститут обдарованої дитини НАПН України, Київ. Сертифікат КОДСК-18230822/150 (45 год.)
XІV науково-практична онлайн-конференція «Проєктування розвитку та психолого-педагогічного супроводу обдарованої особистості: в умовах воєнного стану», 23-25.06.2022. Інститут обдарованої дитини НАПН України, Київ. Сертифікат  КП-23250622/063(21 год.)
 
Веренич Л.В. (79 год.)
Вебінар. ТОВ «Всеосвіта», 18.10.2022. Тема: «Захоплюючий освітній процес: івент-уроки під час змішаного навчання». Сертифікат QR082782. (2 год.).
Вебінар ТОВ «Академія цифрового розвитку», 22.08.2022. Тема: «Цифрові інструменти Google для освіти».  Сертифікат №GDTfE-BПП-01486 (2 год).
Навчальний курс. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 25.07.2022-07.08.2022.Тема: «Цифрові інструменти Google для освіти». Сертифікат №GDTfE-01-02673 (30 год.).
Онлайн-треніг. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 29.06.2022. Тема: «Можливості YouTube для освіти». Сертифікат ОТМЮО-00503 (2 год.).
XІV науково-практична онлайн-конференція «Проєктування розвитку та психолого-педагогічного супроводу обдарованої особистості: в умовах воєнного стану», 23-25.06.2022. Інститут обдарованої дитини, Київ. Сертифікат КП-23250622/068. (21 год.)
Онлайн-семінар. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 23.06.2022. Тема: «Цифрові інструменти Google для вищої освіти». Сертифікат №ЦІВО-0765 (2 год.).
ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні підходи у формуванні професійних компетентностей фахових молодших бакалаврів», 01.06.02022. ВСП «Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету». Сертифікат №161/22 (12 год.)
Регіональна науково-практична конференція «Підвищення якості національної освіти у контексті викликів сьогодення», 26.05.2022 КЗ «ХГПА» ХОР. Сертифікат №01-12/31. (8 год.)
 
Весельська Т.В. (119 год)
Онлайн-навчання. EdCamp, 07.10.2022. Тема: «Цінність викладання соціально-емоційного та етичного навчання в НУШ через призму філософських ідей Г. С. Сковороди». Сертифікат. Обліковий запис 0207-00424-2022-09612 (10 год.).
Онлайн-навчання. EdCamp, 07.10.2022. Тема: «Інструменти візуального контенту для підвищення якості освітнього процесу в НУШ: Canva». Сертифікат. Обліковий запис 0207-00421-2022-09612 (4 год.).
Вебінар ТОВ «Академія цифрового розвитку», 23.08.2022. Тема:  «Цифрові інструменти Google для освіти».  Сертифікат № GDTfE-ВКЗ-00028 (2 год).
Навчальний курс. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 25.07.2022-7.08.2022.Тема: «Цифрові інструменти Google для освіти». Сертифікат №GDTfE-01-14766 (30 год.).
Навчальний курс. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 08.08.2022-14.08.2022.Тема: «Цифрові інструменти Google для освіти». Сертифікат №GDTfE-01-С-11590 (15 год.).
Всеукраїнська практична онлайн конференція. ГО «Платформа ОСВІТИ», 26-27.06.2022. Тема: «Растрова графіка для створення інфографіки». Сертифікат №8843213473397 (6 год.).
Онлайн-семінар. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 23.06.2022. Тема: «Цифрові інструменти Google для вищої освіти» Сертифікат №ЦІВО-0767 (2 год.).
Програма медіаграмотності «Розумію». ГО «Інша ОСВІТА». Лютий – травень 2022. Сертифікат (30 год.).
Навчання в Інституті педагогіки НАПН України, 26.05.2022. Тема: «Методика навчання інформатики у 5-6 класах закладів загальної середньої освіти за модельною навчальною програмою «Інформатика 5-6 класи»» Сертифікат №ІК-2251 (12 год.).
Практичний онлайн-семінар. НМЦВФПО, 16.02.2022. Тема: «Шляхи та джерела формування педагогічної майстерності куратора групи закладу фахової передвищої освіти». Сертифікат СС38282994/0930-22.(8 год.)
 
Воскобійник Т.О. (128 год.)
Регіональна науково-практична конференція «Підвищення якості національної освіти у контексті викликів сьогодення», 26.05.2022 КЗ «ХГПА» ХОР. Сертифікат №01-12/36. (8 год.)
Навчання. Інститут післядипломної освіти і менеджменту ХНПУ імені  Г. С. Сковороди, з 06.06.2022 року по 20.06.2022 року.  Свідоцтво ПК02125585 №007211-22. Спеціальність «Середня освіта (Історія)». (60 год).
Навчання. Інститут післядипломної освіти і менеджменту ХНПУ імені  Г. С. Сковороди, з 06.06.2022 року по 20.06.2022 року.  Свідоцтво ПК02125585 №007210-22. Спеціальність «Право». (60 год).
 
Гажа Л.В. (90 год.)
Вебінар ТОВ «Видавництво «Світич», 30.08.2022. Тема: «Плануємо ефективні уроки курсу «Я досліджую світ» в умовах воєнного часу». Сертифікат №35822888 (3 год.).
Навчальний курс. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 08.08.2022-14.08.2022.Тема: «Цифрові інструменти Google для освіти». Сертифікат №GDTfE-01-С-01385 (15 год.).
ХІV Науково-практична онлайн-конференція. 23-25.06.2022. Інститут обдарованої дитини НАПН України. Тема: «Проєктування розвитку та психолого-педагогічного супроводу обдарованої особистості в умовах воєнного часу». Сертифікат КП-23250622/084 (21 год.).
Навчальний курс. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 25.07.2022-7.08.2022.Тема: «Цифрові інструменти Google для освіти». Сертифікат№GDTfE-01-06136. (30 год.).
XІV науково-практична онлайн-конференція «Проєктування розвитку та психолого-педагогічного супроводу обдарованої особистості: в умовах воєнного стану», 23-25.06.2022. Інститут обдарованої дитини, Київ. Сертифікат  КП-23250622/084 (21 год.)
 
Гайдук К.В. (150 год.)
Вебінар. ТОВ «На Урок», 13.11.2022. Тема: «Педагогічний супровід і підтримка дітей з освітніми труднощами в інклюзивному освітньому середовищі» Свідоцтво № В758-371300 (2 год.).
VІІІ Міжнародна науково-практична дистанційна конференція. Тема: «Modern research in world science»,  29-31.10.2022, Львів (24 год).
Вебінар. ТОВ «На Урок», Тема: «Підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників: про що говорить законодавство» Секртифікат № В748-371300 (2 год.).
ІІІ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Обдаровані діти – скарб нації!», 18-23.08.2022. Інститут обдарованої дитини НАПН України, Київ. Сертифікат КОДСК-18230822/185 (45 год.).
Навчальний курс. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 08.08.2022-14.08.2022.Тема: «Цифрові інструменти Google для освіти». Сертифікат №GDTfE-01-С-01393 (15 год.).
Навчальний курс. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 25.07.2022-07.08.2022.Тема: «Цифрові інструменти Google для освіти». Сертифікат №GDTfE-01-06141 (30 год.).
XІV науково-практична онлайн-конференція «Проєктування розвитку та психолого-педагогічного супроводу обдарованої особистості: в умовах воєнного стану», 23-25.06.2022. Інститут обдарованої дитини, Київ. Сертифікат  КП-23250622/086 (21 год.)
Регіональна науково-практична конференція «Підвищення якості національної освіти у контексті викликів сьогодення», 26.05.2022 КЗ «ХГПА» ХОР. Сертифікат №01-12/37. (8 год.)
 
Гніда Г.М. (76 год.)
Підвищення кваліфікації. Сумський державний університет. Центр розвитку кадрового потенціалу ГО «Центр освіти впродовж життя», з 21.09.2022 року до 27.09.2022 року. Свідоцтво СП № 05408289/1445-22. Програма «Українська мова: помічник кожному на щодень» (30 год.).    
Навчальний курс. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 25.07.2022-07.08.2022.Тема: «Цифрові інструменти Google для освіти». Сертифікат №GDTfE-01-00294 (30 год.).
Регіональна науково-практична конференція «Підвищення якості національної освіти у контексті викликів сьогодення», 26.05.2022 КЗ «ХГПА» ХОР. Сертифікат №01-12/40. (8 год.)
Практичний онлайн-семінар. НМЦВФПО, 16.02.2022. Тема: «Шляхи та джерела формування педагогічної майстерності куратора групи закладу фахової передвищої освіти». Сертифікат СС38282994/0949-22.(8 год.)
 
Гніда О.В. (215 год.)
Всеукраїнська міжгалузева науково-практична онлайн-конференція «Проблеми цивілізаційної суб’єктності України: місія науки і освіти», 29.09. – 01.10.2022. Сертифікат КС-2909011022/079 (24 год.).
Онлайн-курс. EdEra, 04.09.2022. Тема: «Основи здорового харчування для учнів 1-4 класів» (8 год.).
ІІІ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Обдаровані діти – скарб нації!», 18-23.08.2022. Інститут обдарованої дитини НАПН України, Київ. Сертифікат КОДСК-18230822/212 (45 год.).
Навчальний курс. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 08.08.2022-14.08.2022.Тема: «Цифрові інструменти Google для освіти». Сертифікат №GDTfE-01-С-01589 (15 год.).
Навчальний курс. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 25.07.2022-07.08.2022.Тема: «Цифрові інструменти Google для освіти». Сертифікат №GDTfE-01-08993 (30 год.).
Вебінар. ТОВ «На Урок», 01.08.2022. Тема: «Інтернет-ресурси для створення завдань для уроків природничої освітньої галузі». Свідоцтво №В701-2387716. (2 год.).
Підвищення кваліфікації за напрямом «Інформаційні технології тa STEM». ТзОВ «Едпро Дистрибюшн». 15.07.2022. Модуль: «Дистанційна освіта та електронні підручники». Сертифікат № m15L045 (2 год.).
Видавництво «Генеза», 01.07.2022. Тема: «Адаптації та модифікації навчального комплекту «Буду вправним першачком» в умовах інклюзивної освіти та у змішаних групах» Сертифікат № gen-409086 (3 год.).
Курс. ГО «Прометеус», 26.06.2022. Тема: «Перша домедична допомога в умовах війни» (15 год.).
XІV науково-практична онлайн-конференція «Проєктування розвитку та психолого-педагогічного супроводу обдарованої особистості: в умовах воєнного стану», 23-25.06.2022. Інститут обдарованої дитини, Київ. Сертифікат КП-23250622/096  (21 год.)
Курс. ГО «Прометеус», 14.06.2022. Тема: «Освіта для всіх: різноманітність, інклюзія та фізичний розвиток, наданий викладачем курсу через платформу масових відкритих онлайн-курсів». (30 год.).
Всеукраїнська науково-практична конференція «Охорона довкілля, використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки», 03.06.2022. НМЦ ПТО у Запорізькій області.  Сертифікат №6760 (4 год.).
Регіональна науково-практична конференція «Підвищення якості національної освіти у контексті викликів сьогодення», 26.05.2022 КЗ «ХГПА» ХОР. Сертифікат №01-12/41. (8 год.)
Практичний онлайн-семінар. НМЦВФПО, 16.02.2022. Тема: «Шляхи та джерела формування педагогічної майстерності куратора групи закладу фахової передвищої освіти». Сертифікат СС38282994/0950-22.(8 год.)
 
Дзюба Л.М. (68 год.)
Онлайн-семінар. НМЦ ВФПО, 28.09.2022. Тема: «Бібліотека – центр національно-патріотичного виховання студентів. Бібліотека і війна». Сертифікат СС 38282994/2406-22 (8 год.)
Підвищення кваліфікації. Обласний навчально-методичний центр підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів Харківської обласної ради, 03.06.2022. Тема: «Підвищення професійної компетентності бібліотечних працівників: нові пріоритети і вимоги». Свідоцтво ОЦ №143 (60 год.).
 
Дем’яник Ю.В. (75 год.)
Підвищення кваліфікації(спецкурс). КВНЗ «ХАНО». 03.10.2022-17.10.2022. Тема: «Економіка. Фінансова грамотність» за Державним стандартом базової середньої освіти». Свідоцтво ПК 31584378/112/05 (30 год.)
Навчальний курс. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 08.08.2022-14.08.2022.Тема: «Цифрові інструменти Google для освіти». Сертифікат №GDTfE-01-С- 02100  (15 год.).
Навчальний курс. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 25.07.2022-07.08.2022.Тема: «Цифрові інструменти Google для освіти». Сертифікат №GDTfE-01- 06422 (30 год.).
 
Довгопол В. (66 год.)
Oxford University Press, 23.09.2022. ELTOC Chapter 3 Blok 1 Сертифікат (4 год.)
Вебінар. Видавництво National Geographic Learning, 14.09.2022 Тема: «English Teachers' Day for Ukraine – A New Close Up for ELT» (2 год.)
Підвищення кваліфікації вчителів англійської мови закладів базової середньої освіти, які навчають учнів 5-9 класів в умовах реформування іншомовної галузі освіти відповідно до положень Концепції «Нова українська школа». Британська Рада в Україні. Липень-серпень 2022 року.   Сертифікат №НУШПК-К4-0150, 25.08.2022 (60 год.)
 
Дуль О.В. (111 год. 30 хв.)
ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Фахова передвища і професійна освіта: теорія, методика і практика». 21 жовтня 2022 року, Київ (8 год.)
ТОВ «Всеосвіта», 26.10.2022. Тема: «Скаффолдинг як стратегія підтримки учнів з особливими освітніми проблемами». Сертифікат GM661962 (2 год.).
Міжнародна науково-теоретична конференція Тема: «MODERNIZATION OF SCIENCE AND ITS INFLUENCE ON GLOBAL PROCESSES» 21.10.2022, Берн (3год.).
Вебінар. Тренінговий центр «Лінгвіст», 17.10.2022 Тема: «Digital Literacy for Teenagers. Prepare for Future» (2 год.)
Вебінар. ТОВ «Всеосвіта», 12.10.2022. Тема: «Особливості розроблення інтерактивних завдань для дітей з ООП». Сертифікат AY833014 (2 год.).
Вебінар. ТОВ «Всеосвіта», 07.10.2022. Тема: «Інклюзивна компетентність вчителя: заповнюємо індивідуальну програму розвитку та індивідуальний навчальний план ». Сертифікат МЕ484421 (2 год.).
Вебінар. ТОВ «На Урок». 04.10.2022. Тема: «Організація розвивального середовища для розвитку просторових уявлень і формування навичок просторового орієнтування у дітей з ООП». Сертифікат № В739-3454973 (2 год.).
Вебінар. Видавництво National Geographic Learning, 14.09.2022. Тема: «English Teachers' Day for Ukraine – A New Close Up for ELT» (2 год.).
Інтернет-конференція. ТОВ «На Урок». 29.09.2022 Тема: «Предметний інтенсив: Уроки англійської в сучасних умовах». Сертифікат № К90-3454973 (8 год.)
Навчальний курс. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 15.08.2022-25.08.2022.Тема: «Цифрові інструменти Google для освіти». Сертифікат №GDTfE-01-П-00413 (15 год.).
Навчальний курс. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 08.08.2022-14.08.2022.Тема: «Цифрові інструменти Google для освіти». Сертифікат №GDTfE-01-С-02466 (15 год.).
Британська Рада в Україні. Навчання «Teaching pathways: Online skills for 21st century teachers», 05.08.2022. Сертифікат (12 год.)
Навчальний курс. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 25.07.2022-7.08.2022.Тема: «Цифрові інструменти Google для освіти». Сертифікат №GDTfE-01-06467 (30 год.).
Оxford Professional Development Webinar. 25.08.2022. Тема: «Оxford University Press for your ZNO preparation session 1» Сертифікат.(1 год. 30 хв.)
Вебінар. Тренінговий центр «Лінгвіст», 28.05.2022. Тема: «Teaching Teens in Challenging Times» (1 год.).
Підвищення кваліфікації. Літня тематична профільна школа. ХНУ імені В. Н. Каразіна. Центр післядипломної освіти. 13.06.2022-17.06.2022. Тема: «Навчальні ігри: флеш-карткові ігри, онлайн-ресурси, настільні ігри» Свідоцтво. Реєстраційний №0207-0114-Т (15 год.).
Вебінар. Видавництво National Geographic Learning. 26.05.2022 Тема: «NO WORD IS AN ISLAND: THE IMPORTANCE OF WORD PARTNERSHIPS» (1 год.).
Вебінар. Видавництво National Geographic Learning, 12.05.2022. Тема: «Getting the most out of Wonderful World» (1 год.).
Вебінар. Видавництво National Geographic Learning. 22.02.2022 Тема: «21ST CENTURY SKILLS FOR YOUNG LEARNERS» (2 год.).
Вебінар. Тренінговий центр «Лінгвіст», 17.02.2022. Тема: «Creative Writing». Сертифікат С2617022022 (1 год.).
Вебінар. Видавництво «Макміллан», 15.02.2022. Тема: «Use of English: effective and engaging revision of grammar and vocabulary». Сертифікат №МУ-0000008982 (1 год.).
 
Жданюк О.С. (75 год.)
Інтернет-конференція. ТОВ «На Урок», 22.11.2022. Тема: «Сучасні інтернет-ресурси в роботі вчителя: практичний аспект». Свідоцтво № К73-3105701 (13 год.)
Вебінар. ТОВ «Всеосвіта», 09.11.2022. Тема: «Сучасні інструменти візуалізації освітнього контенту».  Сертифікат №ІІ681009. (2 год.).
Всеукранїнська науково-практична онлайн-конференція. ТОВ «Всеосвіта», 01.11.2022. Тема: «Інклюзивне навчання – рівний доступ до якісної освіти». Сертифікат НВ868712 (10 год.).
Вебінар. ТОВ «Всеосвіта», 01.11.2022. Тема: «Захоплюючий освітній процес: івент-уроки під час змішаного навчання». Сертифікат ZВ322868 (2 год.).
Вебінар. ТОВ «На Урок», 01.11.2022. Тема: «Створення інтерактивних вправ за допомогою онлайн-сервісу LearningApps». Свідоцтво № В743-3105701 (2 год.).
Вебінар. ТОВ «На Урок», 02.11.2022. Тема: «Наочність і візуалізація на уроках під час дистанційного навчання». Свідоцтво № В753-3105701 (2 год.).
Вебінар. ТОВ «На Урок», 02.11.2022. Тема: «Формувальне оцінювання на уроках англійської мови (і не тільки)». Свідоцтво № В754-3105701 (2 год.).
Всеукраїнський онлайн семінар. ТОВ «Всеосвіта», 02.11.2022. Тема: «Медіаграмотність як складова інформаційно-цифрової компетентності педагога». Сертифікат КМ063581 (4 год.)
Інтернет-конференція. ТОВ «На Урок», 20.10.2022. Тема: «Предметний інтенсив: Уроки англійської в сучасних умовах». Сертифікат № К90-3105701 (8 год.)
Інтернет-конференція. ТОВ «На Урок», 20.10.2022. Тема: «Дистанційне та змішане навчання в умовах війни». Сертифікат № К87-3105701 (10 год.)
Вебінар. ТОВ «Всеосвіта», 16.10.2022. Тема: «Інтерактивний урок у за стосунку Quizizz: залучаємо учнів до активної освітньої діяльності». Сертифікат TW839007 (2 год.).
Інтернет-конференція. ТОВ «На Урок». 16.10.2022. Тема: «Інклюзивна освіта: підходи, та практики». Сертифікат № К77-3105701 (10 год.).
Вебінар. ТОВ «На Урок». 02.10.2022. Тема: «Створення відеоконтенту для організації дистанційного навчання». Сертифікат № В730-3105701 (2 год.).
Вебінар. ТОВ «На Урок». 02.10.2022. Тема: «Онлайн-урок у Zoom і Google Meet: поради щодо налаштування безпеки»№ В736-3105701 (2 год.)
Вебінар. ТОВ «На Урок», 15.06.2022. Тема: «Робота з дітьми в умовах воєнного стану на прикладі можливостей «На Урок»». Сертифікат № В659-3105701 (2 год.).
Вебінар. ТОВ «На Урок», 15.06.2022. Тема: «Testing season: tips, tools, strategies». Сертифікат № В609-3105701 (2 год.).
 
Зозуля О.В. (8 год.)
Регіональна науково-практична конференція «Підвищення якості національної освіти у контексті викликів сьогодення», 26.05.2022 КЗ «ХГПА» ХОР. Сертифікат №01-12/207 (8 год.)
 
Івахненко В.О. (98 год.)
Вебінар. ТОВ «Всеосвіта», 17.11.2022. Тема: «ІКТ-майстерка «Проєктуємо сучасний урок засобами цифрових ресурсів Всеосвіти»». Сертифікат ХВ343499 (2 год.)
Вебінар. ТОВ «Всеосвіта», 17.11.2022. Тема: «Сучасні інструменти візуалізації освітнього контенту». Сертифікат ХN701530 (2 год.)
Всеукраїнська онлайн конференція. ГО «РУХ ОСВІТИ», 30.10.2022.Тема: «Актуальні проблеми та пріоритетні напрямки розвитку освіти в Україні». Сертифікат №1754194559466 (6 год.).
Онлайн-семінар. ТОВ «Всеосвіта», 27.10.2022. Тема: «Авторське право в Україні: просто про складне». Сертифікат №OL958068 (4 год.).
Семінар. ТОВ «Всеосвіта», 26.10.2022. Тема: «STEM-майстерня: від STEM-навчання до міжнародного визнання». Сертифікат AR655609 (2 год.)
Всеукраїнський методологічний семінар освітньої галузі «Фізична культура».  «Учнівські ліги «Здорова Україна» в закладі освіти», 25.10.2022. ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». Сертифікат №ФК-9194 (3 год.).
Вебінар. ТОВ «Всеосвіта», 25.10.2022. Тема: «Лепбук як засіб інтерактивної взаємодії у 5 класі НУШ». Сертифікат WP187900 (2 год.)
Вебінар. ТОВ «Всеосвіта», 19.10.2022. Тема: «Навчальні відео: як створити та розмістити засобами конструктора уроку на платформі «Всеосвіта»». Сертифікат VL427204 (2 год.)
Вебінар. ТОВ «Всеосвіта», 04.10.2022. Тема: «Створення лепбуку: етапи, способи, інструменти»». Сертифікат КЕ885716 (2 год.)
Вебінар. ТОВ «Всеосвіта», 01.10.2022. Тема: «Рівні підтримки осіб з ООП – зміни, новації, нововведення». Сертифікат FU048021 (2 год.)
Вебінар. ТОВ «Всеосвіта», 30.09.2022. Тема: «Особливості організації здобуття освіти за індивідуальною та дистанційною формами в умовах воєнного стану». Сертифікат NH318741 (2 год.)
Всеукраїнський семінар-практикум, 26.07.2022. ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». Тема: «Освітній марафон практик. Нова українська школа. Інноваційні підходи до викладання варіативних модулів «Падел», «Сквош», «Бадмінтон», «Настільний теніс» на уроках фізичної культури. Сертифікат №ФК-6553(3 год.).
Всеукраїнський семінар-практикум, 19.07.2022. ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». Тема: «Освітній марафон практик. Інноваційні підходи до викладання варіативних модулів «Волейбол», та «Доджбол» на уроках фізичної культури». Сертифікат №ФК-6142 (3 год.).
Всеукраїнський семінар, 07.07.2022. ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». Тема: «Нова українська школа: оцінювання освітніх результатів з фізичної культури (формувальне та підсумкове». Сертифікат №ФК-5462 (3 год.).
Всеукраїнський семінар-практикум, 05.07.2022. ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». Тема: «Освітній марафон практик. Інноваційні підходи до викладання варіативного модулю «Бадмінтон» та «Пляжний банмінтон». Сертифікат №ФК-5294 (3 год.).
Всеукраїнський семінар-практикум, 28.06.2022. ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». Тема: «Освітній марафон практик. Цікава фізкультура: Реалізація варіативного модулю «Дитяча легка атлетика» на уроках фізичної культури. Сертифікат №ФК-5001(3 год.).
XІV науково-практична онлайн-конференція «Проєктування розвитку та психолого-педагогічного супроводу обдарованої особистості: в умовах воєнного стану», 23-25.06.2022. Інститут обдарованої дитини, Київ. Сертифікат КП-23250622/178  (21 год.)
Всеукраїнська наукова онлайн конференція. ГО «Фонд підтримки інформаційного забезпечення студентів»,16.06. 2022. Тема:  «Нові підходи в Новій українській школі. Нововведення у 5 класах». Сертифікат №5142433589541 (6 год.).
Всеукраїнський семінар-практикум, 19.06.2022. ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». Тема: «Освітня галузь «Фізична культура»: змінюємось разом з НУШ». Сертифікат №ФК 4108 (3 год.).
Всеукраїнський семінар-практикум, 14.06.2022. ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». Тема: «Освітній марафон практик. Цікава фізкультура: Всеукраїнський проєкт «Інтеграція ВПР в місцеві громади «Єдина Україна»». Сертифікат №ФК-4534 (3 год.).
Всеукраїнський семінар-практикум, 14.06.2022. ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». Тема: «Освітній марафон практик. Нова українська школа: інновації у реалізації варіативного модулю «Гандбол» на уроках фізичної культури». Сертифікат №ФК 3843 (3 год.).
Всеукраїнська наукова онлайн конференція, 12.06.2022. ГО «ІППО». Тема: «Особливості освітнього процесу під час воєнного стану». Сертифікат №134229175459 (6 год.).
Підвищення кваліфікації. ГО «Фонд підтримки інформаційного забезпечення студентів» 26.05.2022. Тема: «Нетипова фізкультура. Нові стандарти викладання фізичної культури ». Сертифікат №5557896134253. (6 год.).
Підвищення кваліфікації. ГО «ПЛАТФОРМА ОСВІТИ» 26.05.2022. Тема: «Петанк на уроках фізкультури. Підвищення розумової активності». Сертифікат №5557838694273. (6 год.).
 
Кіяшко Л.І. (33 год.)
Всеукраїнська онлайн конференція, 07.11.2022. ГО «ПЛАТФОРМА ОСВІТИ». Тема: «Інновації в сучасній освіті: методології, технології, дидактичні та виховні аспекти». Сертифікат №1454615371166 (6 год.).
Всеукраїнська онлайн конференція, 01.10.2022. ГО «НППУ». Тема: «Радянсько-комуністична окупація України. Національно-патріотичне виховання в сучасному закладі освіти». Сертифікат №1451579333383 (6 год.).
XІV науково-практична онлайн-конференція «Проєктування розвитку та психолого-педагогічного супроводу обдарованої особистості: в умовах воєнного стану», 23-25.06.2022. Інститут обдарованої дитини, Київ. Сертифікат КП-23250622/205 (21 год.)
 
Козак О.А. (109 год.)
Вебінар. ТОВ «Всеосвіта», 30.09.2022. Тема: «Практикум створення вебкветсу: від розробки до впровадження».  Сертифікат BY508259 (3 год.).
ІІІ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Обдаровані діти – скарб нації!», 18-23.08.2022. Інститут обдарованої дитини НАПН України, Київ. Сертифікат КОДСК-18230822/458 (45 год.).
Вебінар. ТОВ «Всеосвіта», 23.08.2022. Тема: «Аудіосинхронне навчання – новітня технологія онлайн уроків без порушення санітарних вимог» (2 год.)
XІV науково-практична онлайн-конференція «Проєктування розвитку та психолого-педагогічного супроводу обдарованої особистості: в умовах воєнного стану», 23-25.06.2022. Інститут обдарованої дитини, Київ. Сертифікат КП-23250622/213. (21 год.)
Курс, 14.06.2022. ГО «Прометеус». Тема: «Освіта для всіх: різноманітність, інклюзія та фізичний розвиток, наданий викладачем курсу через платформу масових відкритих онлайн-курсів». (30 год.).
Регіональна науково-практична конференція «Підвищення якості національної освіти у контексті викликів сьогодення», 26.05.2022 КЗ «ХГПА» ХОР. Сертифікат №01-12/75. (8 год.).
 
Колесник Л.Д. (88 год.)
Інтернет-конференція, ТОВ «На Урок», 18.11.2022. Тема: «Підвищення кваліфікації та професійне зростання педагогів». Свідоцтво №К97-546170 (10 год.)
Всеукраїнська онлайн конференція, ГО «ІППО», 13.11.2022. Тема: «Використання технологій навчання, лайн сервісів в освітньому процесі». Сертифікат №5356265667657 (15 год.) 
Інтернет-конференція, ТОВ «На Урок», 10.11.2022. Тема: «Предметний інтенсив викладання математики в сучасних умовах. Свідоцтво №К96-546170 (8 год.)
Навчальний курс. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 08.08.2022-14.08.2022.Тема: «Цифрові інструменти Google для освіти». Сертифікат № GDTfE-01- С-11765 (15 год.).
Навчальний курс. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 25.07.2022-7.08.2022.Тема: «Цифрові інструменти Google для освіти». Сертифікат № GDTfE-01-09156 (30 год.).
Онлайн-семінар. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 23.06.2022. Тема: «Цифрові інструменти Google для вищої освіти» Сертифікат №ЦІВО-0951 (2 год.).
Практичний онлайн-семінар. НМЦВФПО, 16.02.2022. Тема: «Шляхи та джерела формування педагогічної майстерності куратора групи закладу фахової передвищої освіти». Сертифікат СС38282994/1046-22.(8 год.)
 
Котелевська Л.Д. (31 год.)
Онлайн-треніг. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 29.06.2022. Тема: «Можливості YouTube для освіти». Сертифікат ОТМЮО-01654 (2 год.).
Всеукраїнська практична онлайн конференція, 25.06.2022. НЗ «КІПО». Тема: «Освіта в кризових умовах: практичний аспект». Сертифікат №1642959040317 (6 год.).
XІV науково-практична онлайн-конференція «Проєктування розвитку та психолого-педагогічного супроводу обдарованої особистості: в умовах воєнного стану», 23-25.06.2022. Інститут обдарованої дитини, Київ. Сертифікат  КП-23250622/230 (21 год.)
Онлайн-семінар. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 23.06.2022. Тема: «Цифрові інструменти Google для вищої освіти» Сертифікат №ЦІВО-0978 (2 год.).
 
Куліш Н.А. (68 год.)
Онлайн-семінар. НМЦ ВФПО, 28.09.2022. Тема: «Бібліотека – центр національно-патріотичного виховання студентів. Бібліотека і війна». Сертифікат СС 38282994/2478-22 (8 год.)
Підвищення кваліфікації. Обласний навчально-методичний центр підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів Харківської обласної ради, 03.06.2022. Тема: «Підвищення професійної компетентності бібліотечних працівників: нові пріоритети і вимоги». Свідоцтво ОЦ №146 (60 год.).
 
Лук’янченко С.П. (131 год.)
Курс. «PROMETHEUS», 16.11.2022. Тема: «Сексуальна освіта». (10 год.)
Курс. «PROMETHEUS», 23.10.2022. Тема: «Освіта для всіх: різноманітність, інклюзія та фізичний розвиток». (30 год.)
Вебінар. ТОВ «Всеосвіта», 14.10.2022. Тема: «Електронний журнал з грифом МОН – багатофункціональний, інтерактивний сервіс оцінювання навчальних досягнень учнів». Сертифікат JZ613598 (2 год.).
Навчальний курс. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 19.09.2022-25.09.2022.Тема: «Цифрові інструменти Google для освіти». Сертифікат №GDTfE-02-С-01746 (15 год.).
Навчальний курс. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 05.09.2022-18.09.2022.Тема: «Цифрові інструменти Google для освіти». Сертифікат №GDTfE-02-01063 (30 год.).
Підвищення кваліфікації. ГО «Фонд підтримки інформаційного забезпечення студентів», 26.08.2022. Тема: «Нетипова фізкультура. Нові стандарти викладання фізичної культури». Сертифікат № 6353430162253. (6 год.).
Вебінар ТОВ «Академія цифрового розвитку», 22.08.2022. Тема: «Цифрові інструменти Google для освіти». Сертифікат № GDTfE-ВПП-03562 (2 год).
Підвищення кваліфікації. ГО «Фонд підтримки інформаційного забезпечення студентів», 15.07.2022. Тема: «Інтерактивні заняття та перевірка знань. Онлайн-тестування. Фізична культура». Сертифікат №5989624072226. (6 год.).
XІV науково-практична онлайн-конференція «Проєктування розвитку та психолого-педагогічного супроводу обдарованої особистості: в умовах воєнного стану», 23-25.06.2022. Інститут обдарованої дитини, Київ. Сертифікат  КП-23250622/271 (21 год.)
Всеукраїнська наукова онлайн-конференція. ГО «Фонд підтримки інформаційного забезпечення студентів» 19.06.2022. Тема: «Нові підходи в новій      українській школі. Нововведення у 5 класах». Сертифікат №6942778481541. (6 год.).
Всеукраїнський семінар-практикум, 14.06.2022. ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». Тема: «Освітній марафон практик. Нова українська школа: інновації у реалізації варіативного модулю «Гандбол» на уроках фізичної культури». Сертифікат №ФК 3867 (3 год.).
 
Манучарян А.Г. (47 год.)
ІІІ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Обдаровані діти – скарб нації!», 18-23.08.2022. Інститут обдарованої дитини НАПН України, Київ. Сертифікат КОДСК-18230822/600 (45 год.).
Онлайн-треніг. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 29.06.2022. Тема: «Можливості YouTube для освіти». Сертифікат ОТМЮО-02055 (2 год.).
 
Меркулова Ю.В. (71 год.)
Онлайн-семінар. НМЦВФПО, 13.10.2022. Тема: «Як створити сприятливі психологічні умови для всіх учасників освітнього процесу». Сертифікат СС38282994/3016-22.(8 год.)
Вебінар. ГО «Асоціація естетотерапії», 08.10.2022. Тема: «Ґудзики у роботі дитячого психолога». (3 год.).
Онлайн-школа. Міжнародний інститут інклюзії, ФОП Ленів Зоряна Павлівна, 26.09.2022. Тема: Логопедія. Сертифікат №Л-2021/52 (60 год.).
 
Мишковська О.І. (90 год.)
Курс. ГО «Прометеус», 16.08.2022. Тема: «Наукова комунікація в цифрову епоху». Сертифікат .(90 год.).
 
Монастирська О.В. (100 год.)
ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Фахова передвища і професійна освіта: теорія, методика і практика». 21 жовтня 2022 року, Київ (8 год.)
Вебінар ТОВ «Академія цифрового розвитку», 23.08.2022. Тема: «Цифрові інструменти Google для освіти». Сертифікат № GDTfE-BКЗ-00289 (2 год).
Вебінар ТОВ «Академія цифрового розвитку», 22.08.2022. Тема:  «Цифрові інструменти Google для освіти».  Сертифікат №GDTfE-BПП-01485 (2 год).
Навчальний курс. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 25.07.2022-7.08.2022.Тема: «Цифрові інструменти Google для освіти». Сертифікат №GDTfE-01-00848 (30 год.).
Онлайн-треніг. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 29.06.2022. Тема: «Можливості YouTube для освіти». Сертифікат ОТМЮО-02251 (2 год.).
XІV науково-практична онлайн-конференція «Проєктування розвитку та психолого-педагогічного супроводу обдарованої особистості: в умовах воєнного стану», 23-25.06.2022. Інститут обдарованої дитини, Київ. Сертифікат  КП-23250622/313 (21 год.)
Вебінар. Академія статей. 26.06.2022.  Тема: «Чим відрізняється фахова стаття категорії «Б» від наукової статті scopus / web of science» (1 год.).
Онлайн-семінар. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 23.06.2022. Тема: «Цифрові інструменти Google для вищої освіти» Сертифікат №ЦІВО-1113 (2 год.).
ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні підходи у формуванні професійних компетентностей фахових молодших бакалаврів», 01.06.02022. ВСП «Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету». Сертифікат №200/22 (12 год.)
Регіональна науково-практична конференція «Підвищення якості національної освіти у контексті викликів сьогодення», 26.05.2022 КЗ «ХГПА» ХОР. Сертифікат №01-12/97. (8 год.)
ІІІ Міжнародна викладацько-студентська науково-практична конференція «Актуальні питання сучасної педагогіки: творчість, майстерність, професіоналізм», Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С. Макаренка, 18.05. 2022. Сертифікат №ІІІМ-0012/22 (12 год.)
Палагута В.І. (45 год.)
Навчальний курс. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 08.08.2022-14.08.2022.Тема: «Цифрові інструменти Google для освіти». Сертифікат №GDTfE-01-С- 06190 (15 год.).
Навчальний курс. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 25.07.2022-07.08.2022.Тема: «Цифрові інструменти Google для освіти». Сертифікат №GDTfE-01-15153 (30 год.).
Пасічник С.О. (240год.)
Всеукраїнська інтернет конференція. ГО «Фонд підтримки інформаційного забезпечення студентів», 20.11.2022. Тема: «Пріоритети в освіті: критичне та креативне мислення». Сертифікат №8656073652621 (6 год.).
Вебінар, ТОВ «На Урок», 09.11.2022 Тема: «Педагогічний супровід і підтримка дітей з освітніми труднощами в інклюзивному освітньому середовищі» Свідоцтво № В758-1502491 (2 год.)
Зустріч. ТОВ Видавництво «Ранок», 08.11.2022. Тема: «Готовність дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи». Сертифікат Y081122111244791Е63F (2 год.).
Всеукраїнська міжгалузева науково-практична онлайн-конференція «Проблеми цивілізаційної суб’єктності України: місія науки і освіти», 29.09. – 01.10.2022. Сертифікат КС-2909011022/471 (24 год.).
Зустріч. ТОВ Видавництво «Ранок», 22.09.2022. Тема: «Про себе треба знати, про себе треба дбати. Презентація парціальної програми». Сертифікат Y220922111166521С7АС (1 год.).
Зустріч. ТОВ Видавництво «Ранок», 01.09.2022. Тема: «Вітаю, театре. Презентація парціальної програми для дітей старшого дошкільного віку». Сертифікат Y010922111152881С258 (1 год.).
Міжнародна педагогічна онлайн конференція. ТОВ Видавництво «Ранок», 30.08.2022. Тема: «Навчання під час війни. Як не допустити освітньої катастрофи». Сертифікат (2 год.).
Зустріч. ТОВ Видавництво «Ранок», 25.08.2022. Тема: «Зерно любові.  Презентація парціальної програми духовно-морального виховання дітей дошкільного віку». Сертифікат Y250822111120971В5 (1 год.).
Зустріч. ТОВ Видавництво «Ранок», 24.08.2022. Тема: «Моя країна – Україна. Презентація парціальної програми з національно-патріотичного виховання». Сертифікат Y240822111066231А07F (1 год.).
Зустріч. ТОВ Видавництво «Ранок», 23.08.2022. Тема: «Духовно-моральне виховання дітей дошкільного віку на християнських цінностях». Сертифікат Y230822111099151АД5В (1 год.).
Зустріч. ТОВ Видавництво «Ранок», 11.08.2022. Тема: «Гра як інструмент підтримки благополуччя дітей». Сертифікат Y110822111007461898А (1 год.).
ІІІ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Обдаровані діти – скарб нації!», 18-23.08.2022. Інститут обдарованої дитини НАПН України, Київ. Сертифікат КОДСК-18230822/743 (45 год.).
Навчальний курс. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 08.08.2022-14.08.2022.Тема: «Цифрові інструменти Google для освіти». Сертифікат №GDTfE-01-С-11329 (15 год.).
Навчальний курс. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 25.07.2022-07.08.2022.Тема: «Цифрові інструменти Google для освіти». Сертифікат №GDTfE-01-17500 (30 год.).
Зустріч. ТОВ Видавництво «Ранок», 28.07.2022. Тема: «Скарбниця моралі. Парціальна програма з морального виховання дітей дошкільного віку». Сертифікат Y2807221188302158ЕЕ (1 год.).
Зустріч. ТОВ Видавництво «Ранок», 21.07.2022. Тема: «Презентація парціальної програми «Комп’ютерна грамота для малят»». Сертифікат Y210722118578814F1С (1 год.).
Зустріч. ТОВ Видавництво «Ранок», 14.07.2022. Тема: «Інтелектуальна мозаїка. Презентація програми для дошкільної освіти». Сертифікат Y140722118246914225 (1 год.).
Зустріч. ТОВ Видавництво «Ранок», 07.07.2022. Тема: «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку». Сертифікат Y070722118088013ВF0 (1 год.).
Вебінар. Видавництво «Генеза», 01.07.2022. Тема: «Адаптації та модифікації навчального комплекту «Буду вправним першачком» в умовах інклюзивної освіти та у змішаних групах». Сертифікат №gen-410665. (3 год.).
Зустріч. ТОВ Видавництво «Ранок», 30.06.2022. Тема: «Формування математичної компетентності у дітей дошкільного віку». Сертифікат Y300622117734612Е22 (1 год.).
Онлайн-треніг. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 29.06.2022. Тема: «Можливості YouTube для освіти». Сертифікат ОТМЮО-05358 (2 год.).
XІV науково-практична онлайн-конференція «Проєктування розвитку та психолого-педагогічного супроводу обдарованої особистості: в умовах воєнного стану», 23-25.06.2022. Інститут обдарованої дитини, Київ. Сертифікат  КП-23250622/354 (21 год.)
Зустріч. ТОВ Видавництво «Ранок», 23.06.2022. Тема: «Презентація трьох програм з фізичного розвитку дітей». Сертифікат Y2306221174699123СВ (1 год.).
Зустріч. ТОВ Видавництво «Ранок», 16.06.2022. Тема: «Презентація парціальних програм «Дитяча хореографія». Програма хореографічної діяльності дітей від 3 до 7 років.». Сертифікат Y16062211727471С2В (1 год.).
Вебінар. ТОВ «На Урок», 21.06.2022. Тема: «Педагогіка довіри – основа побудови взаємин в умовах кризи» Сертифікат № В685-1502491. (2 год.).
Онлайн-курс. Студія онлайн-освіти «EdEra», 12.06.2022. Тема: «Вступ до раннього втручання» (30 год.).
Зустріч. ТОВ Видавництво «Ранок», 10.06.2022. Тема: «Формування математичної компетентності у дітей дошкільного віку». Сертифікат Y300622117734612Е22 (1 год.).
Зустріч. ТОВ Видавництво «Ранок», 09.06.2022. Тема: «Презентація парціальних програм з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності». Сертифікат Y02062211671341063E (1 год.).
Курс, 12.06.2022. ГО «Прометеус». Тема: «Освіта для всіх: різноманітність, інклюзія та фізичний розвиток, наданий викладачем курсу через платформу масових відкритих онлайн-курсів». (30 год.).
Зустріч. ТОВ Видавництво «Ранок», 02.06.2022. Тема: «Лідер живе в кожному. Парціальна програма для закладів дошкільної освіти по формуванню лідерського потенціалу дітей дошкільного віку». Сертифікат Y02062211671341063E (1 год.).
Всеукраїнський вебінар. Видавництво «Генеза», 01.06.2022. Тема: «Будемо вправними вихователями або дієві інструменти та методики для ефективної та легкої роботи працівників дошкілля».  Сертифікат №gen-406662 (3 год.).
Регіональна науково-практична конференція «Підвищення якості національної освіти у контексті викликів сьогодення», 26.05.2022 КЗ «ХГПА» ХОР. Сертифікат №01-12/108. (8 год.)
 
Погоріла В.І. (53 год.)
Навчальний курс. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 25.07.2022-07.08.2022.Тема: «Цифрові інструменти Google для освіти». Сертифікат №GDTfE-01-16250 (30 год.).
Всеукраїнський науково-практичний онлайн-семінар. 30–31.05.2022. Інститут обдарованої дитини НАПН України. Тема: «Обдарованість: методи діагностики та специфіка моніторингу» 30-31.05.2022 року. Сертифікат СД-300522/1398 (15 год.).
Регіональна науково-практична конференція «Підвищення якості національної освіти у контексті викликів сьогодення», 26.05.2022 КЗ «ХГПА» ХОР. Сертифікат №01-12/117. (8 год.)
 
Рябокінь С.С. (27 год.)
Вебінар ТОВ «Академія цифрового розвитку», 23.08.2022. Тема:  «Цифрові інструменти Google для освіти».  Сертифікат №GDTfE-BКЗ-00290 (2 год).
Онлайн-треніг. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 29.06.2022. Тема: «Можливості YouTube для освіти». Сертифікат ОТМЮО-02919 (2 год.).
XІV науково-практична онлайн-конференція «Проєктування розвитку та психолого-педагогічного супроводу обдарованої особистості: в умовах воєнного стану», 23-25.06.2022. Інститут обдарованої дитини, Київ. Сертифікат  КП-23250622/397 (21 год.)
Онлайн-семінар. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 23.06.2022. Тема: «Цифрові інструменти Google для вищої освіти» Сертифікат №ЦІВО-1249 (2 год.).
 
Рещікова Ю.М. (167 год.)
Навчання. Інститут післядипломної освіти і менеджменту ХНПУ імені  Г. С. Сковороди, з 14.10.2022 року по 03.11.2022 року.  Свідоцтво ПК02125585 №007577-22. Спеціальність «Середня освіта (Математика)». (90 год).
Онлайн-курс. НМЦ ВФПО, 03-09.10. 2022. Тема: «Проєктування та створення електронних підручників і посібників» Сертифікат СС 38282994/2718-22 (30 год.)
Вебінар. ТОВ «На урок», 11.10.2022. Тема: «Впровадження формувального оцінювання під час дистанційного навчання». Сертифікат № В742-191278 (2 год.).
Навчальний курс. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 08.08.2022-14.08.2022.Тема: «Цифрові інструменти Google для освіти». Сертифікат №GDTfE-01-С-06971 (15 год.).
Навчальний курс. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 25.07.2022-07.08.2022.Тема: «Цифрові інструменти Google для освіти». Сертифікат №GDTfE-01-15202 (30 год.).
 
Риндін В.М. (15 год.)
Тематичний спецкурс. КВНЗ «ХАНО» 01-15 .09.2022. Тема: «Нові акценти в роботі вчителя предмета «Захист України» в умовах воєнного стану». Реєстраційний №97/35 «15» вересня 2022 р. (15 год.)
 
Скорнякова В.М. (143 год.)
Всеукраїнська онлайн конференція. ГО «ІППО», 13.11.2022. Тема: «Використання технологій навчання, лайн сервісі в освітньому процесі». Сертифікат №8755399645659. (6 год.)
Всеукраїнська науковонлайн-конференція, ТОВ «Всеосвіта», 30.09.2022. Тема: «Психологічний супровід учасників освітнього процесу під час війни в Україні: результати ІІІ етапу Всеукраїнаського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Просвітницькі програми»». Сертифікат НК791707 (6 год.).
ІІІ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Обдаровані діти – скарб нації!», 18-23.08.2022. Інститут обдарованої дитини НАПН України, Київ. Сертифікат КОДСК-18230822/915 (45 год.)
Зустріч. ТОВ Видавництво «Ранок», 28.07.2022. Тема: «Скарбниця моралі. Парціальна програма з морального виховання дітей дошкільного віку». Сертифікат Y2807221190827162СВ (1 год.).
Зустріч. ТОВ Видавництво «Ранок», 21.07.2022. Тема: «Презентація парціальної програми «Комп’ютерна грамота для малят»». Сертифікат Y2107221186966153В6 (1 год.).
Зустріч. ТОВ Видавництво «Ранок», 14.07.2022. Тема: «Інтелектуальна мозаїка. Презентація програми для дошкільної освіти». Сертифікат Y140722118467914АС7 (1 год.).
Зустріч. ТОВ Видавництво «Ранок», 30.06.2022. Тема: «Формування математичної компетентності у дітей дошкільного віку». Сертифікат Y300622117662312В4F (1 год.).
Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція. ТОВ «Всеосвіта», 07.07.2022. Тема: «Плекаймо українську ідентичність». Сертифікат JR477610 (8 год.).
Всеукраїнський онлайн-семінар. ТОВ «Всеосвіта», 24.06.2022. Тема: «Авторське право в Україні: просто про складне». Сертифікат MU318432 (4 год.).
Зустріч. ТОВ Видавництво «Ранок», 23.06.2022. Тема: «Презентація трьох програм з фізичного розвитку дітей». Сертифікат Y2306221174463122DF (1 год.).
Зустріч. ТОВ Видавництво «Ранок», 16.06.2022. Тема: «Презентація парціальних програм «Дитяча хореографія». Програма хореографічної діяльності дітей від 3 до 7 років.». Сертифікат Y160622117264411ВC4 (1 год.).
XІV науково-практична онлайн-конференція «Проєктування розвитку та психолого-педагогічного супроводу обдарованої особистості: в умовах воєнного стану», 23-25.06.2022. Інститут обдарованої дитини, Київ. Сертифікат  КП-23250622/422 (21 год.).
Курс, 14.06.2022. ГО «Прометеус». Тема: «Освіта для всіх: різноманітність, інклюзія та фізичний розвиток, наданий викладачем курсу через платформу масових відкритих онлайн-курсів» (30 год.).
Зустріч. ТОВ Видавництво «Ранок», 09.06.2022. Тема: «Презентація парціальних програм з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності». Сертифікат Y020622116908610DDE (1 год.).
Регіональна науково-практична конференція «Підвищення якості національної освіти у контексті викликів сьогодення», 26.05.2022 КЗ «ХГПА» ХОР. Сертифікат №01-12/136. (8 год.).
Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція. ТОВ «Всеосвіта», 24.05.2022. Тема: «Сучасні підходи та інструменти профорієнтації у закладах освіти». Сертифікат ТЕ988166 (8 год.).
 
Слабинська С.А. (162 год.)
ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційно-ресурсне забезпечення освітнього процесу в умовах диджиталізації суспільства», 10.11.2022. (8 год.)
Зустріч. ТОВ Видавництво «Ранок», 08.11.2022. Тема: «Готовність дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи». Сертифікат Y081122111265471ЕЕ53 (2 год.).
Інтернет-конференція. ТОВ «На Урок». 06.10.2022. Тема: «Інтерактивні методи навчання в 5 класі НУШ». Сертифікат № К91-424675 (8 год.).
Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція. ТОВ «Всеосвіта», 28.09.2022. Тема: «Психологічний супровід учасників освітнього процесу під час війни в Україні: результати ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Просвітницькі програми»». Сертифікат NZ810458 (6 год.)
Міжнародна педагогічна онлайн-конференція.ТОВ Видавництво «Ранок», 30.08.2022. Тема: «Навчання під час війни. Як не допустити освітньої катастрофи».  Сертифікат учасниці (2 год.).
Навчальний курс. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 08.08.2022-14.08.2022.Тема: «Цифрові інструменти Google для освіти». Сертифікат №GDTfE-01-С-07667 (15 год.).
Навчальний курс. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 25.07.2022-7.08.2022.Тема: «Цифрові інструменти Google для освіти». Сертифікат№GDTfE-01-14241. (30 год.).
XІV науково-практична онлайн-конференція «Проєктування розвитку та психолого-педагогічного супроводу обдарованої особистості: в умовах воєнного стану», 23-25.06.2022. Інститут обдарованої дитини, Київ. Сертифікат  КП-23250622/423 (21 год.)
Всеукраїнський науково-практичний онлайн-семінар. 30–31.05.2022. Інститут обдарованої дитини НАПН України. Тема: «Обдарованість: методи діагностики та специфіка моніторингу» 30-31.05.2022 року. Сертифікат СД-300522/1639 (15 год.).
Регіональна науково-практична конференція «Підвищення якості національної освіти у контексті викликів сьогодення», 26.05.2022 КЗ «ХГПА» ХОР. Сертифікат №01-12/208. (8 год.)
Міжнародне підвищення кваліфікації (вебінар), 16-23.05.2022, Люблін, Польща. Тема: «Використання можливостей хмарних сервісів в онланй навчанні для гуманітарних спеціальностей з використанням платформ Zoom  та Moodle». Сертифікат 96126/2022. (45 год).
Вебінар. ТОВ «Всеосвіта», 17.05.2022. Тема: «Природотерапія для дітей, що постраждали внаслідок воєнних дій». Сертифікат WT082711. (2 год.).
 
Слабінська Л.Д. (22 год.)
XІV науково-практична онлайн-конференція «Проєктування розвитку та психолого-педагогічного супроводу обдарованої особистості: в умовах воєнного стану», 23-25.06.2022. Інститут обдарованої дитини, Київ. Сертифікат КП-23250622/424 (21 год.)
Вебінар. Академія статей. 02.07.2022.  Тема: «Чим відрізняється фахова стаття категорії «Б»від наукової статті scopus / web of science» (1 год.).
 
Ткаченко Л.М. (173 год.)
Зустріч. ТОВ Видавництво «Ранок», 08.11.2022. Тема: «Готовність дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи». Сертифікат Y081122111262811ED49 (2 год.).
Всеукраїнська онлайн конференція, ГО «ПЛАТФОРМА ОСВІТИ»,05.11.2022. Тема: «Розвиток професійної майстерності педагога в умовах нової соціокультурної реальності». Сертифікат №3754653494390 (6 год.).
Всеукраїнська міжгалузева науково-практична онлайн-конференція «Проблеми цивілізаційної суб’єктності України: місія науки і освіти», 29.09. – 01.10.2022. Сертифікат КС-2909011022/46 (24 год.).
ІІІ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Обдаровані діти – скарб нації», 18-23.08.2022. Інститут обдарованої дитини НАПН України, Київ. Сертифікат КОДСК-18230822/993 (45 год.)
Зустріч. ТОВ Видавництво «Ранок», 11.08.2022. Тема: «Гра як інструмент підтримки благополуччя дітей». Сертифікат Y1108221110407219688 (1 год.).
Всеукраїнська практична онлайн конференція. ГО «Платформа ОСВІТИ», 10.08.2022. Тема: «Формування ресурсного стану Вчителя. Рівні ресурсу та їх прояви».  Сертифікат №1247305043350 (6 год.)
Всеукраїнська практична онлайн конференція. ГО «Платформа ОСВІТИ», 10.08.2022. Тема: «Профілактика емоційного вигорання під час війни. Як бути в ресурсному стані Вчителю та учню». Сертифікат №1247305043350 (6 год.).
Зустріч. ТОВ Видавництво «Ранок», 28.07.2022. Тема: «Скарбниця моралі. Парціальна програма з морального виховання дітей дошкільного віку». Сертифікат Y280722118832015900 (1 год.).
Вебінар. ВГ «Генеза», 01.07.2022. Тема: «Буду вправним первачком в умовах інклюзивної освіти та у змішаних групах», Сертифікат №gen-411254 (3 год.)
Вебінар. Студія онлайн-освіти «EdEra», 29.06.2022. Тема: «Розвиток особистості в дошкільному віці» (3 год.).
XІV науково-практична онлайн-конференція «Проєктування розвитку та психолого-педагогічного супроводу обдарованої особистості: в умовах воєнного стану», 23-25.06.2022. Інститут обдарованої дитини, Київ. Сертифікат КП-23250622/468 (21 год.).
Курс, 14.06.2022. ГО «Прометеус». Тема: «Освіта для всіх: різноманітність, інклюзія та фізичний розвиток, наданий викладачем курсу через платформу масових відкритих онлайн-курсів» (30 год.).
Зустріч. ТОВ Видавництво «Ранок», 09.06.2022. Тема: «Парезентація парціальних програм з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності». Сертифікат Y090622116861810С0А (1 год.).
Зустріч. ТОВ Видавництво «Ранок», 02.06.2022. Тема: «Лідер живе в кожному. Парціальна програма для закладів дошкільної освіти по формуванню лідерського потенціалу дітей дошкільного віку». Сертифікат Y020622116758410800 (1 год.).
Всеукраїнський вебінар. Видавництво «Генеза», 01.06.2022. Тема: «Будемо вправними вихователями або дієві інструменти та методики для ефективної та легкої роботи працівників дошкілля».  Сертифікат №gen-407543 (3 год.).
Регіональна науково-практична конференція «Підвищення якості національної освіти у контексті викликів сьогодення», 26.05.2022 КЗ «ХГПА» ХОР. Сертифікат №01-12/147. (8 год.)
ІІІ Міжнародна викладацько-студентська науково-практична конференція «Актуальні питання сучасної педагогіки: творчість, майстерність, професіоналізм», Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С. Макаренка, 18.05. 2022. Сертифікат №ІІІМ-0013/22 (12 год.)
 
Тракун М.М. (153 год.)
Методичний марафон. МП «Світ філолога», 12.10.2022. Тема: «ТОП-25 онлайн-сервісів для ефективної роботи вчителя-філолога» Сертифікат №016000 (5 год.).
Методичний марафон. МП «Світ філолога», 12.10.2022. Тема: «Практичні поради для зацікавлення учнів засобами Microsoft» Сертифікат №016002 (4 год.).
Методичний марафон. МП «Світ філолога», 12.10.2022. Тема: «Створення інклюзивного простору і складові ефективної взаємодії у ньому» Сертифікат №016003 (4 год.).
Методичний марафон. МП «Світ філолога», 12.10.2022. Тема: «Сучасні мультимедійні технології вивчення зарубіжної літератури. 5-й клас НУШ» Сертифікат №016004 (3 год.).
Методичний марафон. МП «Світ філолога», 12.10.2022. Тема: «Використання онлайн-платформ та онлайн-застосунків для формування інноваційного стилю педагога». Сертифікат №016006 (3 год.).
Навчальний курс. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 25.07.2022-7.08.2022.Тема: «Цифрові інструменти Google для освіти». №GDTfE-01-15396. (30 год.).
XІV науково-практична онлайн-конференція «Проєктування розвитку та психолого-педагогічного супроводу обдарованої особистості: в умовах воєнного стану», 23-25.06.2022. Інститут обдарованої дитини, Київ. Сертифікат  КП-23250622/473(21 год.)
Дистанційний курс, 10.06.2022. Освітній портал Znanij.net. Тема: «Особливості викладання німецької мови в умовах Нової української школи» Сертифікат №СЕ 003856825171. (30 год.)
 Дистанційний курс, 03.05.2022 Освітній портал Znanij.net. Тема: «Методологічні основи викладання зарубіжної літератури в умовах Нової української школи» Сертифікат №СЕ 003856826044  (30 год.) 
Всеукраїнський науково-практичний онлайн-семінар. 30–31.05.2022. Інститут обдарованої дитини НАПН України. Тема: «Обдарованість: методи діагностики та специфіка моніторингу» 30-31.05.2022 року. Сертифікат СД-300522/1799 (15 год.).
Практичний онлайн-семінар. НМЦВФПО, 16.02.2022. Тема: «Шляхи та джерела формування педагогічної майстерності куратора групи закладу фахової передвищої освіти». Сертифікат СС38282994/1269-22.(8 год.)
Хавер І. М. (68 год.)
Онлайн-семінар. НМЦ ВФПО, 28.09.2022. Тема: «Бібліотека – центр національно-патріотичного виховання студентів. Бібліотека і війна». Сертифікат СС 38282994/2607-22 (8 год.)
Підвищення кваліфікації. Обласний навчально-методичний центр підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів Харківської обласної ради, 03.06.2022. Тема: «Підвищення професійної компетентності бібліотечних працівників: нові пріоритети і вимоги». Свідоцтво ОЦ №158 (60 год.).
 
Шелева І.М. (58 год.)
Вебінар. ТОВ «Всеосвіта», 24.10.2022. Тема: «Створення навчально-етодичних матеріалів: практичні питання дотримання академічної доброчесності». Сертифікат №ZG636326 (2 год.)
Вебінар. ТОВ «Всеосвіта», 20.10.2022. Тема: «Травмопросвіта та перша психологічна допомога: практичні рекомендації для освітян». Сертифікат №МН740157 (2 год.)
Вебінар. ТОВ «Всеосвіта», 18.10.2022. Тема: «Захоплюючий освітній: івент-уроки під час змішаного навчання». Сертифікат DC446138 (2 год.)
Вебінар. ТОВ «Всеосвіта», 08.09.2022. Тема: «Електронні школи від Всеосвіти – сучасний інструмент дистанційного навчання». Сертифікат FА563553 (2 год.)
Вебінар. ТОВ «Всеосвіта», 06.09.2022. Тема: «Психологічний супровід та інклюзія в 2022-2023 навчальному році». Сертифікат IW314237 (2 год.)
Вебінар. ТОВ «Всеосвіта», 05.09.2022. Тема: «Огляд інноваційних педагогічних технологій:мотивація до навчання». Сертифікат DN501723 (2 год.)
Вебінар. ТОВ «Всеосвіта», 02.09.2022. Тема: «Практичні рекомендації проведення психологічної хвилинки для учнів різного віку під час онлайн-навчання». Сертифікат DR 595317 (2 год.)
Вебінар. ТОВ «Всеосвіта», 01.09.2022. Тема: «Освітні можливості SWAY: дієва інтерактивна візуалізація уроку». Сертифікат FN074932 (2 год.)
Вебінар. ТОВ «Всеосвіта», 30.08.2022. Тема: «Створення інтерактивних «живих» плакатів та розміщення їх у блогах, сайтах на Facebook, Twiter». Сертифікат ІY798163 (2 год.)
Вебінар. ТОВ «Всеосвіта», 29.08.2022.Тема: «Важливі кадрові питання початку навчального року в умовах воєнного стану». Сертифікат XF785334 (2 год.)
Навчальний курс. ТОВ «Академія цифрового розвитку», 25.07.2022-07.08.2022.Тема: «Цифрові інструменти Google для освіти». Сертифікат №GDTfE-01-01-13541 (30 год.).
Регіональна науково-практична конференція «Підвищення якості національної освіти у контексті викликів сьогодення», 26.05.2022 КЗ «ХГПА» ХОР. Сертифікат №01-12/168. (8 год.)

 

ЗВІТ

про роботу наукового студентського товариства

Красноградського педагогічного фахового колледжу Комунального закладу  «Харківська гуманітарно-педагогічна академія»

Харківської обласної ради 

за2022 рік 

ХХІ століття відкриває перед нами небачені перспективи. Але для того, щоб їх побачити, потрібно думати по-новому – щоб зрозуміти нову духовність, нову людину, нові цінності. Змінюється час, змінюються уявлення, змінюється людина. Людиноцентризм – це вимога часу. Велика відповідальність лягає на освіту: її обов'язок – виростити творчу людину, здатну відповісти на виклики ХХI століття. Адже це час постійних нестримних змін, час формування нового буття, до якого людину потрібно підготувати. Особлива роль належить обдарованій особистості, що здатна на творення інновацій. У час системних змін саме така особистість потребує особливої уваги та підтримки, що може бути забезпечена лише завдяки конструктивній співпраці педагога та здобувача освіти.

В умовах воєнного часу важливим завданням системи педагогічної фахової передвищої освіти  є пошук і підтримка талановитих і обдарованих здобувачів освіти, створення умов для їхнього розвитку. В умовах дистанційного навчання ця робота складна, але попри усі проблеми часу, саме талановиті здобувачі освіти – це майбутні науковці, управлінці, професіонали та лідери, які визначатимуть соціальний, економічний прогрес України. Члени наукового студентського товариства Красноградського педагогічного фахового коледжу КЗ «ХГПА» ХОР прагнуть бути освіченою, конкурентоздатною особою у суспільстві; вчаться планувати власну життєву стратегію, професійно самовдосконалюватись; орієнтуватися у системі найрізноманітніших цінностей під час проведення науково-дослідницької роботи; визначати своє життєве кредо, бути соціально активним.
Для забезпечення цих прагнень здобувачів освіти педагогічний колектив, наукові гуртки, творчі групи працюють над створенням для юних науковців такого соціокультурного середовища, у якому вони змогли б максимально реалізувати свої природні дані.

Основна мета роботи НСТ – формування у здобувачів освіти наукового світогляду, уміння застосовувати у педагогічній діяльності науково-теоретичні знання, набуття загальних та фахових компетентностей під час вивчення загальнопедагогічних та фахових освітніх компонентів, розвиток інтересу до педагогічної й наукової діяльності. Як результат роботи підготовка матеріалів до науково-практичних конференцій:

VII Міжнародна науково-практична конференція «TOPICA LISSUES OF MODERN SCIENCE, SOCIETY AND EDUCATION» 29-31 січня 2022 року, м. Харків, здобувач освіти Ілля Погорілий, керівник – Світлана Лук’янченко; здобувачка освіти Любов Трофіменко, керівник – Світлана Пасічник;

ІІІ Міжнародна викладацько-студентська науково-практична конференція «Актуальні питання сучасної педагогіки: творчість, майстерність, професіоналізм», 18 травня 2022 року, м. Кременчук, здобувачка освіти Анна Дерев’янко, керівник – Олена Монастирська;

III Міжнародна студентська наукова конференція «Теоретичне та практичнее застосування результатів сучасної науки». 07 жовтня 2022 року, м. Біла Церква, здобувачка освіти Уляна Попович, керівник Олена Дуль стаття за темою «Використання дидактичних онлайн-ігор на уроках англійської мови у початковій школі»; здобувачка освіти Анастасія Бондаренко, керівник – Вікторія Погоріла тема матеріалів «Впровадження дистанційного навчання – вимога сьогодення»;

II Міжнародна студентська наукова конференція «Тренди та перспективи розвитку мультидисциплінарних досліджень» виступ за темою «Організація інклюзивного навчання в закладі дошкільної освіти», 25 листопада 2022 року, м. Хмельницький, здобувачка освіти Руслана Філюк, керівник – Світлана Пасічник;

V Міжнародна студентська наукова конференція «Наука сьогодення: від досліджень до стратегічних рішень» 02 грудня 2022 року, м. Київ, здобувачка освіти Діана Кир’яченко, керівник – Світлана Пасічник;

IV Міжнародна студентська наукова конференція «Сучасні аспекти та перспективні напрямки розвитку науки» 09 грудня 2022 року, м. Ужгород, здобувачка освіти Анастасія Бондаренко, керівник – Вікторія Погоріла;

Міжнародна дистанційна хімічна студентська науково-практична конференція «Хімія: виклики сьогодення» 15 грудня 2022 року, м. Харків, здобувач освіти  Артем Рева, керівник – Гайдук Катерина;

III Міжнародна студентська наукова конференція 16 грудня 2022 року,  м. Луцьк, здобувач освіти  Юрій Бочко, керівник – Олена Жданюк;

Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Актуальні проблеми професійної та технологічної освіти: погляд у майбутнє», 28 жовтня 2022 року, м. Умань, здобувач освіти Іван Зозуля, керівник – Ольга Зозуля виступ за темою «Дидактичний потенціал майстер-класів педагога в умовах сьогодення»; здобувачка освіти Наталія Орлова, керівник – Лариса Веренич – «Формування професійних якостей майбутнього фахівця»; здобувачка освіти Аліна Рожко, керівник – Олена Монастирська «Підготовка майбутніх учителів технологій в умовах дистанційного навчання»;

ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Складові успішної діяльності в сучасних умовах», 31 жовтня 2022 року, м. Білгород-Дністровський, здобувачка освіти Ганна Брусенцева, керівник – Лідія Ткаченко; здобувачка освіти Наталія Орлова, керівник – Олена Монастирська;

I Всеукраїнська студентська наукова конференція «Науковий простір: аналіз, сучасний стан, тренди та перспективи», 11 листопада 2022 року, м. Львів, здобувачка освіти Діана Кир’яченко, керівник – Олена Жданюк;

ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Інноваційні практики наукової освіти», 15-17 грудня 2022 року, м. Київ, здобувач освіти Іван Зозуля; здобувачка освіти Наталія Орлова, керівник – Лариса Веренич;

онлайн засідання «круглого столу» «Історія, теорія та практика естетичного виховання в умовах євроінтеграційного поступу вітчизняної світи» з питання: «Актуальні проблеми розвитку культурно-мистецької освіти в сучасних умовах», 31 жовтня 2022 року, Харків, виступ здобувача освіти Івана Зозулі (керівник Ольга Зозуля) за темою «Вдосконалення гуманістичних стосунків у сучасному освітньому середовищі», здобувачки освіти Софії Маслак (керівник Петро Мудрик) – «Музика мого народу», здобувача освіти Михайла Заратуйченка (керівник Ірина Шелева) тема –«Технологія випалювання виробів з деревинних матеріалів».  

Протягом 2022 року здобувачі освіти взяли участь у конференціях:

-                   Міжнародних  – 7

-                   Усеукраїнських – 4

-                   Міжвузівських – 3

15 листопада 2022 року у заочному форматі відбувся ДЕНЬ НАУКИ за темою «Григорій Сковорода: діалог через століття». Мета проведення: залучити здобувачів освіти до активного вивчення, популяризації серед студентської молоді й широкого суспільного загалу творчої спадщини великого мислителя-мудреця, педагога, філософа, поета, композитора, музиканта, культурно-освітнього подвижника – Григорія Савича Сковороди, 300-річний ювілей якого відзначає Україна у 2022 році; сприяти формуванню історичної пам’яті та національно-культурної ідентичності молоді.

Панельні дискусії

1 – Філософія дитинства в педагогічній спадщині Г. Сковороди

2 – Григорій Сковорода – духовний орієнтир для сучасності

3 – Творча спадщина Григорія Сковороди – жива педагогіка для нащадків

За результатами обговорення доповідей видано збірник матеріалів Дня науки в електронному варіанті у якому уміщено 97 матеріалів від 84 здобувачів освіти. Всього взяли участь 33 педагогічних працівники та троє працівників бібліотеки. Матеріали розміщено за адресою http://metodistkrasnograda.blogspot.com/p/blog-page_2.html

Обдаровані та талановиті здобувачі освіти коледжу взяли участь в конкурсах:

перший етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (призери Анастасія Бондаренко, Ольга Горб, Марія Кондрин);

І етап XXІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (призери Ольга Зайцева, Софія Маслак, Анастасія Шило).

Інтернет-конкурсах на платформі «На урок»:

 «(Не)звичайна школа» 7 учасників, диплом ІІ ступеня – 1, диплом ІІІ ступеня – 1;

 «Мова моєї країни» 23 учасники, диплом І ступеня – 3, диплом ІІ ступеня – 4, диплом ІІІ ступеня – 5;

 «Світ мандрів Г.Сковороди» 10 учасників, диплом І ступеня – 1, диплом ІІІ ступеня – 3;

«Зимові свята в традиціях нашого народу»  8 учасників, диплом І ступеня – 1,  диплом ІІ ступеня – 3, диплом ІІІ ступеня – 1;

«Не сподівайся позбутися книжок» 5 учасників, диплом ІІ ступеня – 1, диплом ІІІ ступеня – 1;

«Захисники і захисниці України» 5 учасників, диплом ІІІ ступеня – 2;

«Україна починається з тебе» 13 учасників, диплом І ступеня – 2, диплом ІІ ступеня – 1, диплом ІІІ ступеня – 1;

«Як це працює: кіноіндустрія» 8 учасників, диплом І ступеня – 3, диплом ІІ ступеня – 1;

«У пошуках скарбів» 8 учасників, диплом І ступеня – 1, диплом ІІ ступеня – 1;

«Тіло людини» 7 учасників, диплом І ступеня – 1.

Здобувачі освіти долучилися до Всеукраїнських Інтернет-олімпіад освітнього проєкту «На Урок»:

інформатика (Літо) 62 учасники, диплом І ступеня – 3,  диплом ІІ ступеня – 2, диплом ІІІ ступеня – 10;

інформатика (Осінь) 31 учасник, диплом І ступеня – 1, диплом ІІ ступеня – 3,  диплом ІІІ ступеня – 5;

мистецтво «Осінь» 15 учасників, диплом ІІ ступеня – 1,  диплом  ІІІ ступеня – 1 ;

«Захист України» 14 учасників, диплом І ступеня – 2;

математика (Літо) 26  учасників, диплом ІІІ ступеня – 2;

англійська мова (Літо) 12 учасників;

англійської мови (Осінь) 12 учасників;

біологія 22 учасники, диплом ІІ ступеня – 4, диплом ІІІ ступеня – 2;

ХV Всеукраїнська Інтернет-олімпіада з біології  42 учасники, диплом ІІІ ступеня – 1;

хімія 22 учасники, диплом ІІ ступеня – 1;

освітнього проєкту «Всеосвіта»: української мови (Осінь) 46 учасників, диплом І ступеня – 3, диплом ІІ ступеня – 2,  диплом ІІІ ступеня – 3.

Здобувачі освіти взяли активну участь у творчих онлайн-конкурсах:

-                   Всеукраїнський мистецький конкурс «Чорнобаївські витівки», дипломи ІІ ступеня: Марія Кондрин, Анна Захлєбіна, Альона Іхно, Євгенія Демець (керівник Марина Тракун);

-                   ІІ Всеукраїнський творчий конкурс «До дня українського козацтва»,  дипломи І ступеня: Аліна Антипчук, Софія Глоба, Оксана Безфамильна, Христина Мартиненко, диплом ІІ ступеня: Ірина Стасюк, Аліна Дудіна (керівник Вікторія Погоріла);

-                   V Всеукраїнський відкритий дистанційний конкурс-виставка декоративно-прикладного мистецтва «Слобожанські візерунки» – 23 учасники (керівник Вікторія Погоріла);

-                   V Всеукраїнський двотуровий дистанційний конкурс образотворчого, декоративно-ужиткового та сучасного мистецтва «Битва жанрів ART» 13 учасників,  диплом І ступеня – 13 (керівник Вікторія Погоріла);

-                   ІІ Міжнародний фестиваль мистецтв «AVANGARD» 6 учасників, диплом І ступеня – Альона Афанасьєва, Анастасія Бондаренко, диплом ІІ ступеня – Софія Глоба, диплом ІІІ ступеня – Анна Безміліцина, Любов Копиленко.

Серед пріоритетних змагальних форм слід зазначити: Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» взяли участь 66 здобувачів освіти, з них відмінно – 4, добре – 24, Всеукраїнський конкурс з німецької мови «Орлятко» – 15 учасників, Всеукраїнський радіо диктант Єдності до Дня української мови – 10 учасників.

 

Координатор НСТ                                      Олена МОНАСТИРСЬКА


Методичний кабінет презентує відеоролик цитат
"Живе слово Сковороди - джерело нашого буття". 
https://drive.google.com/file/d/1k4kWmPZlF9PSGqNi9jpcfSZU83pnGY-4/view?usp=sharing

ЗАКОНОДАВСТВО ПРО ФАХОВУ ПЕРЕДВИЩУ ОСВІТУ

 з/п

Вид документу

Засновник

Дата

Посилання на джерело

1.                  

Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників

Постанова КМУ

від 21 серпня 2019 р. № 800

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/800-2019-%D0%BF#top

2.                  

Про затвердження Зміни до національного класифікатора ДК 009:2010

Наказ Мінекономіки

від 24 лютого 2020 р. № 306

https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/v0306915-20#Text

3.                  

Про внесення змін до ПКМУ від 28 грудня 2016 р. №1045 – питання виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) ВНЗ

Постанова КМУ

від 26 лютого 2020 р. № 147

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/147-2020-%D0%BF#n9

4.                  

Про внесення змін до ПКМУ від 17 липня 2015 р. №506 – надання статусу курсанта окремим здобувачам у невійськових закладах освіти

Постанова КМУ

від 26 лютого 2020 р. № 199

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/506-2015-%D0%BF#Text

5.                  

Про внесення змін до ПКМУ від 5 квітня 1999 р. № 541 – пільговий проїзд студентів (курсантам невійськових) ЗФПО

Постанова КМУ

від 27 травня 2020 р. № 419

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/419-2020-%D0%BF#Text

6.                  

Про затвердження Типової форми договору про надання освітніх послуг ЗФПО

Постанова КМУ

від 19 серпня 2020 р. № 736

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/736-2020-%D0%BF#Text

7.                  

Про затвердження переліку спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у сфері ФПО з професій, для яких запроваджено додаткове регулювання

Постанова КМУ

від 2 вересня 2020 р. № 765

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/765-2020-%D0%BF#Text

8.                  

Про затвердження Положення про фаховий мистецький коледж

Постанова КМУ

від 9 вересня 2020 р. № 807

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/807-2020-%D0%BF#Text

9.                  

Про внесення змін до Порядку забезпечення підручниками та посібниками здобувачів ПЗСО і педагогічних працівників

Постанова КМУ

від 13 жовтня 2020 р. № 957

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/957-2020-%D0%BF#Text

10.              

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року № 1047 – порядок забезпечення стипендіями осіб, які навчаються в ЗФПО

Постанова КМУ

від 21 жовтня 2020 р. № 980

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/980-2020-%D0%BF#n9

11.              

Про затвердження Порядку пільгового кредитування для здобуття професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти

Постанова КМУ

від 16 грудня 2020 р. № 1259

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1259-2020-%D0%BF#n12

12.              

Про затвердження плану заходів з підготовки передачі до комунальної власності цілісних майнових комплексів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації (ЗФПВО) державної форми власності, що мають статус окремих юридичних осіб і видатки на оплату послуг з підготовки фахівців у яких здійснюються з обласних бюджетів та бюджету м. Києва

Розпорядження КМУ

від 3 лютого 2021 р. № 89

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/89-2021-%D1%80#Text

 

13.              

Деякі питання реалізації статті 42 Закону України «Про фахову передвищу освіту» - Типове положення про конкурсний відбір та Типовий контракт з керівником

Наказ МОН

від 23 лютого 2021 р. № 251

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0479-21#Text

14.              

Про затвердження Порядку прийому для здобуття вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти осіб, які проживають на тимчасово окупованій території АРК та міста Севастополя, тимчасово окупованій території окремих регіонів Донецької та Луганської областей, території населених пунктів на лінії зіткнення

Наказ МОН

від 01 березня 2021 р. № 271

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0486-22#Text

15.              

Про внесення змін до ПКМУ від 30 грудня 2015 р. № 1187 – Ліцензійні умови провадження освітньої діяльності

Постанова КМУ

від 24 березня 2021 р. № 365

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/365-2021-%D0%BF#n9

16.              

Про затвердження форм документів з підготовки фахівців у закладах вищої (фахової передвищої) освіти

Наказ МОН

від 13 квітня 2021 р. № 415

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0697-21#Text

17.              

Про внесення змін до переліків, затверджених ПКМУ від 28 липня 2003 року № 1180 і від 27 серпня 2010 року № 796 (платні послуги, які можуть надаватися державними та комунальними закладами освіти…)

Постанова КМУ

від 14 квітня 2021 р. № 357

https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-perelikiv-zatverdzhenih-postanovami-kabinetu-ministriv-ukrayini-vid-28-lipnya-2003-r-1180-i-vid-27-serpnya-2010-r-796-i140421-357

18.              

Про документи про фахову передвищу освіту

Наказ МОН

від 26 квітня 2021 р. № 466

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0786-21#Text

19.              

Про затвердження Порядку використання коштів державного бюджету, передбачених Фонду розвитку закладів фахової передвищої та вищої освіти

Постанова КМУ

від 17 травня 2021 р. № 475

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/475-2021-%D0%BF#Text

20.              

Про атестацію здобувачів ступеня ФПО та ступенів ВО на першому (бакалаврському) та другому (магістерському) рівнях у формі ЄДКІ (Перелік спеціальностей, Порядок проведення ЄДКІ)

Постанова КМУ

від 19 травня 2021 р. № 497

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/497-2021-%D0%BF#Text

21.              

Про затвердження норм часу для планування і обліку навчальної роботи та переліків видів навчальної, методичної, інноваційної, наукової, організаційної роботи та іншої педагогічної діяльності педагогічних і науково-педагогічних працівників ЗФПО

Наказ МОН

від 18 червня 2021 р. № 686

https://mon.gov.ua/ua/npa/pro-zatverdzhennya-norm-chasu-dlya-planuvannya-i-obliku-navchalnoyi-roboti-ta-perelikiv-vidiv-navchalnoyi-metodichnoyi-innovacijnoyi-naukovoyi-organizacijnoyi-roboti-ta-inshoyi-pedagogichnoyi-diyalnosti-pedagogichnih

22.              

Про затвердження Порядку визначення компенсації витрат членів наглядових рад ЗФПО державної та комунальної форми власності

Постанова КМУ

від 23 червня 2021 р. № 644

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/644-2021-%D0%BF#Text

23.              

Про затвердження Положення про акредитацію освітньо-професійних програм фахової передвищої освіти

Наказ МОН

від 01 липня 2021 р. № 749

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1608-21#Text

24.              

Деякі питання оформлення, переоформлення та видачі сертифікатів про акредитацію освітньо-професійних програм у сфері фахової передвищої освіти (їх дублікатів)

Наказ МОН

від 02 липня 2021 р. № 762

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1395-21#Text

25.              

Про затвердження Порядку переведення здобувачів ФПО, які навчаються за рахунок коштів державного або місцевого бюджету, до інших ЗФПО для завершення навчання за рахунок коштів відповідного бюджету

Постанова КМУ

від 14 липня 2021 р. № 724

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/724-2021-%D0%BF#Text

26.              

Про затвердження Порядку виготовлення, видачі, обліку документів про ФПО та додатків до документів про ФПО

Наказ МОН

від 15 вересня 2021 р. № 988

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1487-21#Text

27.              

Про граничну вартість документів про здобуття ФПО, що виготовляються за рахунок бюджетних коштів

Постанова КМУ

від 11 жовтня 2021 р. № 1058

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1058-2021-%D0%BF#Text

28.              

Про внесення змін до Порядку призначення і виплати стипендії – критерії призначення академічних стипендій

Постанова КМУ

від 2 грудня 2021 р. № 1256

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1256-2021-%D0%BF#Text

29.              

Про внесення змін до наказу МОН від 07 грудня 2018 року № 1369 – проведення ДПА здобувачів ФПО

Наказ МОН

від 24 грудня 2021 р. № 1431

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0047-22#n2

30.              

Про затвердження Порядку визнання у вищій та фаховій передвищій освіті результатів навчання, здобутих шляхом неформальної та/або інформальної освіти

Наказ МОН

від 8 лютого 2022 р. № 130

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0328-22#Text

31.              

Про затвердження Рекомендованого переліку видів навчальної, методичної, наукової та організаційної роботи для науково-педагогічних, наукових і педагогічних працівників

Наказ МОН

від 16 лютого 2022 р. № 186

https://mon.gov.ua/ua/npa/pro-zatverdzhennya-rekomendovanogo-pereliku-vidiv-navchalnoyi-metodichnoyi-naukovoyi-ta-organizacijnoyi-roboti-dlya-naukovo-pedagogichnih-naukovih-i-pedagogichnih-pracivnikiv

32.              

Про визнання таким, що втратив чинність, наказу МОН України від 07 серпня 2002 року № 450

Наказ МОН

від 16 лютого 2022 р. № 187

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0281-22#Text

33.              

Деякі питання акредитації освітньо-професійних програма фахової передвищої освіти в умовах воєнного стану

Постанова КМУ

від 21 березня 2022 р. № 338

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/338-2022-%D0%BF#Text

34.              

Про затвердження Порядку прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти в 2022 році

Наказ МОН

від 20 квітня 2021 р. № 364

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0486-22#Text

35.              

Про внесення змін до Норм часу для планування і обліку навчальної роботи педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти

Наказ МОН

від 24 травня 2021 р. № 472

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0714-22#Text

36.              

Про внесення зміни у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 р. № 1548

Постанова КМУ

від 02 вересня 2022 р. № 981

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/981-2022-%D0%BF#Text

37.              

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2022 року № 338

Наказ МОН

від 14 жовтня 2022 р. № 1164

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1164-2022-%D0%BF#Text

 

Шановні колеги! Радимо ознайомитися з ТЛУМАЧНИМ СЛОВНИКОМ ОСВІТЯНСЬКИХ ТЕРМІНІВ, який підготовлено Науково-методичним центром ВФПО

Словник налічує понад 310 понять і термінів, а також тлумачення слів і словосполучень, які стосуються освітнього процесу. Під час складання словника використані закони України, постанови Кабінету Міністрів України, інші законодавчі та підзаконні акти станом на 01.07.2022 р.  Розрахований на педагогічних працівників, здобувачів вищої та фахової передвищої освіти, учнів загальноосвітніх закладів та широке коло читачів, яких цікавить сучасна освіта.


15 листопада 2022 року
відбудеться ДЕНЬ НАУКИ за темою
«Григорій Сковорода: діалог через століття»
 
Панельні дискусії
1 – Філософія дитинства в педагогічній спадщині Г. Сковороди
2 – Григорій Сковорода – духовний орієнтир для сучасності
3 – Творча спадщина Григорія Сковороди – жива педагогіка для нащадків
 
ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ:
1.  Матеріали повинні відповідати тематиці, бути літературно опрацьованими.
2.  Обсяг тез 3-5 сторінок (редактор Word, шрифт «Times New Roman» розміром 14 пунктів; міжрядковий інтервал – 1,5; орієнтація – книжка, береги: зверху та знизу – 2 см, зліва – 3 см, справа – 1 см; абзацний відступ – 1,25 см;).
3.  Матеріали надіслати на електрону пошту методичного кабінету metod_kk@ukr.net. Файл має містити прізвище автора (Петренко_Тези).
4.  Текст набирати без переносів, лапки в тексті мають бути однакові ( « » ). Тире має відрізнятися від дефісу.
5.  Відстань між прізвищами та ініціалами дослідника друкувати, послуговуючись комбінацією клавіш Ctrl + Shift + пробіл.
6.  Сторінок не нумерувати.
7.  Матеріали тез розташовуються в такій послідовності:
Назва тез (великими буквами, напівжирний шрифт, вирівнювання по центру).
Пропустивши 1 рядок, по центру зазначають курсивом (напівжирний шрифт) прізвище та ім'я студента-автора, нижче прізвище та ім'я керівника.
Пропустивши 1 рядок, розмістити текст матеріалів, починаючи з абзацу – 1,25.
8. У зв’язку з можливими технічними труднощами при верстці збірника не наводити схем, таблиць та рисунків.
9.Матеріали друкуватимуться в авторській редакції.
 

Тези подавати на електронну пошту metod_kk@ukr.net

до 1 листопада 2022 року

ОГОЛОШЕННЯ
30 серпня о 14:00 у методичному кабінеті відбудеться засідання науково-методичної ради.
Порядок денний:
1.   Аналіз методичної роботи за 2021/2022 навчальний рік та завдання на новий навчальний рік. Наповнення хмарного сховища.
2.   Затвердження плану роботи науково-методичної ради, виховної роботи, планів роботи циклових комісій, відділень, психологічної служби, робочих навчальних програм, силабусів.
3.   Моніторинг написання курсових робіт за останні три роки. Актуальність тематики курсових робіт.
4.  Проведення дослідницької роботи, затвердження плану роботи на 2022/2023 н.р. «Науково-дослідна робота», «Робота з обдарованими здобувачами освіти».
5.   Ознайомлення з нормативними документами.
6. Розгляд і схвалення авторських програм, методичних рекомендацій, настанов, матеріалів узагальненого педагогічного досвіду викладачів.

_______________________________

Матеріали вебінару «Використання хмарних сервісів Microsoft Teams для організації освітнього процесу в закладах освіти»

Інструкція з використання Microsoft Teams в закладах освіти







Звіт про роботу педагогічного колективу коледжу над методичною проблемою (2017-2022 рр.)

https://drive.google.com/file/d/1ZhuBdi6Cs9QjDDgSTXmB_PrZCf7jJUNi/view?usp=sharing

Рекомендаційний бібліографічний  список джерел 

1.     Бех І. Діяльнісний та компетентнісний піходи: сутність і сфери застосування / І.Бех // Директор школи, ліцею, гімназії .– 2014.– №1-4.– С.28-35.

2.   Валовик О.А. Мотивація педагога як умова зростання професійної компетентності/ О.А. Валовик// Управління школою. – 2017.–№ 31–33.–С.63-66.

3. Віаніс – Трофименко К. Б. Компетентний учитель- запорука реалізації компетентнісного підходу до сучасного освітнього процесу/ К.Б. Віаніс – Трофименко// Управління школою. –2017.– №22-30.–С.85–89.

4.    Гавриш І. Розбудовуючи Нову українську школу: теоретико-методологічні основи реалізації компетентнісного підходу в освіті в науково-педагогічному проекті «Інтелект України» / І.Гавриш, А.Ткачов // Початкова школа.– 2017.– №8.– С.2-6.

5.    Гузик Н.В. Природні задатки таланту – орієнтир компетентнісного підходу до змісту шкільної освіти /  Н.В.Гузик  //  Управління школою .– 2017.–      №4-6.– С. 2-17.

6. Добровська Л. Формування професійної компетентності з інформаційних технологій майбутніх фахівців в умовах інтегративного підходу до освіти / Л.Добровська // Освіта і управління .–  2012 .– Т.15 . – №4. – С.43-51

7.     Єрохіна Н.М. Формування громадянської компетентності молоді за умов сучасного навчального закладу / Н.М.Єрохіна // Виховна робота в школі .– 2015.– №12.– С.4-13.

8.  Завалевський Ю. Деякі аспекти формування основ професіоналізму вчителя / Ю.Завалевський // Рідна школа .– 2013.– №6.– С.17-19.

9.     Знова Н. Професійна компетентность учителя / Н.Знова // Відкритий урок.– 2014.– №11.– С.77-80.

10. Кадров А.О. Проект «Модель компетентнісно зорієнтованого навчання та виховання навчально-виховного комплексу» / А.О.Кадров // Виховна робота в школі. – 2014.– №7.– С.19-31.

11.  Калашник Ю.О. Соціальний розвиток учня через формування інформаційно-комунікаційної компетентності / Ю.О.Калашник // Педагогічна майстерня . – 2014. – №10.– С.8-12.

12. Калошин В.Ф. Психологічні аспекти підвищення професійної педагогічної компетентності / В.Ф.Калошин  .– 2014.– №7-8.– С.68-75.

13. Кепша Я. Педагогічне управління пізнавальною діяльністю гуртківців у позашкільних навчальних закладах при формуванні конструктивно-технічної компетентності / Я.Кепша // Трудова підготовка в рідній школі.– 2017.– №1.– С.52-57.

14.  Клепко С. Практична філософія компетентнісного підходу в освіті/ С.Клепко //  Вища освіта України.–2021.– №1.– С.26-37

15.     Колесник Л. Пошуково-апробаційна гра «Реформа» як засіб розвитку управлінської компетентності вчителів початкової школи / Л. Колесник,     А.Шапошнікова // Початкова школа.–2017. – №11. – С.48-52.

16.      Кононко О. Особистісна компетентність дошкільника: інформаційний та технологічний аспекти / О.Кононко // Вихователь-методист дошкільного віку. – 2015.– №2 . – С.4-14.

17.     Кононко О. Потребово-мотиваційна складова особистісної компетентності дошкільника / О.Кононко // Вихователь-методист дошкільного віку.– 2015.– №9. – С.4-14.

18.  Котова Л. Організовуємо моніторинг основних компетенцій дошкільників / Л.Котова // Вихователь-методист дошкільного віку.– 2015.– 11.– С.15-24.

19.    Коченгіна М.В. Інтегроване навчання в 1-му класі: використання тематичного та діяльнісного підходів з переважанням ігрових методів для формування вмінь спільних для всіх ключових компетентностей /   М.В. Коченгіна // Джерело педагогічних інновацій: оновлена початкова школа. – Харків, 2018. – Вип.2(22). –   С. 119-129.

20.  Крутій К. Компетентність і компетенції дітей дошкільного віку / К.Крутій // Вихователь-методист дошкільного віку.– 2015.– №5.– С.18-25.

21. Куріпка Т.І. Ключові компоненти  професійної компетентності вчителя / Т.І.Куріпка, А.О.Бондаренко // Управління школою.– 2014.– №19-21. –  С.63-65.

22.    Кучик А.О. Моніторингові дослідження як засіб підвищення професійної компетенції педагогічної праці та результатів навчання учнів / А.О.Кучик // Управління школою.– 2017.– №10-12.– С.72-88.

23.    Мальована О.І. Розвиток компетентностей – вимога сьогодення / О.І. Мальована  //  Управління школою. – 2018. – № 10-12. – С. 2-10.

24.     Мартинюк І.  Психологічна компетентність  / І.Мартинюк  //  Відкритий урок .– 2014.– №9.– С.49-50.

25.     Масол Л. Впровадження компетентнісного підходу до змісту загальної мистецької освіти: аналіз державних стандартів / Л.Масол // Мистецтво та освіта.– 2014.– №4.– С.2-8.

26.   Мединська Ю.Я. Теоретичні підходи та практичні аспекти діагностики компетентності особистості у сфері емоцій / Ю.Я.Мединська // Практична психологія та соціальна робота .– 2013.– №10.– С.11-15.

27.    Модель формування професійної компетентності майбутніх вчителів у процесі фахової підготовки як один із аспектів діагностики системного визначення якості вищої освіти // Психолого-педагогічна діагностика якості освіти у педагогічному ВНЗ / за ред. Г.Ф.Пономарьової. – Харків, 2015. – С.10-141.

28.      Молчанова Ю. Управління компетентністним розвитком керівних кадрів сфери освіти / Ю.Молчанова // Освіта і управління .– 2012.– Т.15.– №4.– С.18-25.

29. Особистісна компетентність дошкільника: тест для самодіагностики // Вихователь-методист дошкільного віку .– 2015.– №2.– С.14.

30.    Педагогічна майстерність: хрестоматія: навч.посіб. / за ред. І.А.Зязюна.– Київ.: Вища школа, 2006 .– 606с.: іл.

31.  Перехейда О.М. Моніторинг як сучасний засіб управління якістю освіти: структура моніторингу професійної якості педагогів / О.М.Перехейда // Управління школою.– 2015.– №31-33.– С.4-76.

32.     Перлик В.В. Розвиток професійної компетентності керівників закладів загальної середньої освіти за умов реформування / В.В. Перлик  // Управління школою. – 2018. – № 28-30. – С. 18-20.

33.  Пищик О.В. Розвиток професійної компетентності педагога / О.В.Пищик // Педагогічна майстерня.– 2014.– №8. – С.5-8.

34.   Підласий І.П. Компетенції та гривні / І.П.Підласий // Педагогічна майстерня.– 2015.– №7.– С.4-12.

35.  Попкова Т. Нестандартні уроки – втілення життєвих компетенцій у дію/ Т.Попкова, С.Зінченко // Початкова школа.–2020.– №1.– С. 58-59.

36.        Ралко В. Формування інноваційного освітнього простору навчального закладу як умова розвитку професійної компетенції педагогів / В.Ралко // Управління школою.– 2015.– №7-9.– С.20-31.

37.      Радченко А.Є. Моніторинг професійної педагогічної компетентності вчителя/ А.Є. Радченко // Управління школою. – 2017. – №28-30. – С.31-76.

38.        Рибалко Ю. Сутність поняття професійної компетентності у психолого-педагогічній літературі / Ю.Рибалко // Освіта і управління . – 2012. – Т.15. – №1. – С.82-91.

39. Савлук А.Г. Педагогічна майстерність учителя – основа формування духовно багатої особистості / А.Г.Савлук // Управління школою. – 2014.– №28-30.– С.87-90.

40.  Садкіна В.І. Компетентності – обговорюємо, тлумачимо, звикаємо до нових підходів / В.І.Садкіна // Педагогічна майстерня.– 2016.– №10.– С.2-6.

41.  Серветник О.П. Сучасні орієнтири змісту управлінської компетентності керівника навчального закладу / О.П.Серветник // Управління школою. – 2017. – №13-15.– С.46-67.

42.   Ситник О.П. Професійна компетентність учителя / О.П. Ситник // Управління школою.–2017.– №28-30.– С.77-84.

43. Скрипник О.О. Формування культурологічної компетентності учнів під час вивчення іноземних мов за Європейським  виміром / О.О. Скрипник // Управління школою. – 2018. – № 22-24. – С. 29-45.

44.  Сосницька Н.П. Шляхи розвязування актуальних проблем щодо формування кючової компетентності «вільне  володіння державною мовою» в молодших класах / Н.П. Сосницька // Джерело педагогічних інновацій: оновлена початкова школа. – Харків, 2018. – Вип.2(22). – С. 108-119.

45.     Стареєва А. Формування і розвиток компетентності педагога як критерію якості освіти та його професійної ідентифікації / А.Стареєва // Рідна школа.– 2015.– №4.– С.20-24.

46.  Стельмах Т. Науково-методичний супровід формування професійно компетентної особистості педагога / Т.Стельмах // Рідна школа.– 2015.–  №7-8.– С.50-56.

47. Степанець І.О. Формування взаємодії викладача і студента в умовах вищого навчального закладу: навчально-методичний посібник / І.О.Степанець, М.В.Андреєв, С.І.Рябокінь.– Харків: ФО-П Шейніна О.В., 2012.– 188с.

48.Труханенко Г. Інформаційно-комунікаційні технології як засіб формування інформаційної компетентності вчителя ліцею / Г.Труханенко// Рідна школа. – 2015. – №3.– С.68-72.

49. Фасоля А.М. Компетентісно зорієнтовані завдання: проблеми термінології, типології, створення / А.М.Фасоля // Педагогічна майстерня.– 2014.– №9.– С.13-21.

50.   Федорець М. Володіння іноземними мовами я ключова компетентність та умова успішності в XXI  столітті / М. Федорець, І. Стеценко // Управління школою. – 2018.– № 19-20. – С. 2-19.

51. Фролова Л.Б. Розвиток комунікативної компетентності педагогів. Тренінг. / Л.Б.Фролова // Педагогічна майстерня .– 2014.– №6.– С.22-30.

52. Фролова С.В. Ключові компетентності для життя починають формуватися в дошкільному дитинстві: завдання основ громадянської компетентності засобами медіа творчості: з досвіду роботи / С.В. Фролова // Джерело педагогічних інновацій: оновлена початкова школа. – Харків, 2018. – Вип.2 (22). – С. 90-100.

53.  Хлєбнікова Т.М. Методична робота як засіб розвитку професійної компетентності педагога / Т.М.Хлєбнікова // Управління школою.– 2015.– №19-21. – С.15-26.

54. Шаліна О. Акмеологічно-компетентнісна модель сучасного менеджера освіти / О.Шаліна // Директор школи, ліцею, гімназії.– 2014.– №1-4.–     С.52-60.

55.  Шарипіна І. Реалізація творчого потенціалу вчителя / І.Шарипіна // Відкритий урок.– 2015.– №6.– С.54-55.

56. Щербатко Т.В. Від компетентності вчителя – до компетентності учня / Т.В.Щербатко // Педагогічна майстерня .– 2014.– № 2.– С.20-28.

                                        Список підготували:  завідувач бібліотеки Куліш Н.А.,
                                                                                бібліотекар абонементу  Хавер І.М.,
                                                                                 бібліотекар читальної зали Дзюба Л.М.

                                                                                                    

Звіт про роботу навчально-методичного кабінету за 2021/2022 навчальний рік 

https://drive.google.com/file/d/1xL2aoMOz4ANjSfjuvDJc4h7hkkmKelAz/view?usp=sharing

Участь викладачів коледжу у педагогічному конкурсі фахової майстерності "Педагогічний ОСКАР"


Участь викладачів коледжу у конференціях різного рівня 


Звіт про роботу педагогічного колективу над  загальноколеджною методичною проблемою «Реалізація компетентнісного підходу до освітнього процесу – вектор самореалізації потенційних можливостей особистості»
V (підсумковий) етап за 2021/2022 навчальний рік

https://docs.google.com/document/d/1u3iA9KI2-jUho2FMT4Rm7pTH1Zaql3OJ/edit?usp=sharing&ouid=104437232532006534141&rtpof=true&sd=true

Немає коментарів:

Дописати коментар